Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook S
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB15R3-M00190
Модель:
S5406SA-QD031W


В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" WUXGA OLED
Процесор
Intel Core Ultra 5 226V
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel Arc
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.3 кг
Батарея
75 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook S 14 OLED (S5406)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Надзвичайно тонкий
Завдяки тонкому (1,39 см) й легкому (1,3 кг2) корпусу, ASUS Vivobook S 14 втілює в собі ідеал справжньої портативності.
Його неймовірно легко брати із собою, куди б ви не прямували. Насолоджуйтеся справжньою свободою в дорозі з цим надзвичайно стильним ноутбуком.
Висока продуктивність
Цей ноутбук з легкістю впорається з редагуванням фотографій, створенням презентацій і потоковою передачею відео. За допомогою технології ASUS Memory Allocation Management гарантується оптимальне використання ресурсів пам’яті, що підвищує продуктивність в іграх, творчих програмах і програмах, що працюють з алгоритмами штучного інтелекту.
Інтегрована відеокарта Intel Arc ідеально відповідає потребам універсального ноутбука, як-от ASUS Vivobook S 14. За рахунок збільшення продуктивності графічного процесора вдвічі порівняно з попереднім поколінням досягається якісний стрибок в ігровій продуктивності, пропонуються захоплюючі візуальні ефекти, підвищується швидкість відгуку і розширюються можливості для створення контенту. З технологією Xe Super Sampling (XeSS), яка збільшує роздільну здатність графіки в іграх на основі штучного інтелекту, Intel Arc встановлює новий стандарт для високопродуктивних обчислень і виняткової графіки.
Холодний ноутбук
Стурбовані, що ноутбук може перегріватися? Можете бути впевнені, що завдяки системі охолодження ASUS IceCool ноутбук Vivobook S 14 OLED (S5406) завжди залишатиметься прохолодним, що дозволить йому ефективно виконувати навіть найвимогливіші завдання без зниження продуктивності.
Також ASUS IceCool оснащено фільтрами, які перешкоджають потраплянню пилу та ворсинок усередину корпуса.
Цілий день роботи від акумулятора
Забудьте про хвилювання щодо заряду акумулятора! ASUS Vivobook S 14 може похвалитися акумулятором підвищеної ємності, якого вистачить на цілий день автономної роботи.
Ця модель відзначається подовженим строком служби акумулятора, завдяки чому, ноутбук зможе служити вам протягом довгих років.
OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook S 14 OLED (S5406) з дисплеєм WUXGA OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею WUXGA OLED, ноутбук Vivobook S 14 OLED (S5406) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S 14 OLED (S5406) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S 14 OLED (S5406) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB15R3-M00190 |
| Назва моделі | S5406SA-QD031W |
| Штрихкод (Європа) | 4711387795576 |
| Штрихкод (США) | 197105795570 |
| WEEE | 1.2 |
| BASE UNIT | VSNB15R3-BU2000 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook S 14 |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Neutral Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Neutral Black |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Neutral Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 400nits |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Відображення гами | Yes |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87% |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 226V 16GB 2.1 GHz (8MB Cache, up to 4.5 GHz, 8 cores, 8 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 40 |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Arc™ Graphics |
| Нейронний процесор | Intel® AI Boost NPU |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5X Memory on Package |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 16GB |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB without Num-key With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in microphone Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 31.05 x 22.19 x 1.39 ~ 1.59 cm (12.22" x 8.74" x 0.55" ~ 0.63") |
| Вага (з батареєю) | 1.30 kg (2.87 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.05 kg (2.31 lbs) |
| Антивірус | McAfee® 30 days free trial |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care QC fastcharge AI Noise Canceling AdaptiveLock |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.4 |
| Номер серії | 23980 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
S5406SA-PP163
90NB15R3-M00FX0
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 226V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5406SA-QD100
90NB15R3-M00DT0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: Core Ultra 7 256V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5406SA-PP113
90NB15R2-M00FW0
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 226V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
S5406SA-QD101
90NB15R2-M00DS0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: Core Ultra 7 256V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
S5406SA-QD004W
90NB15R2-M00180
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: Core Ultra 5 226V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
S5406SA-PP013W
90NB15R2-M000Y0
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 258V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
S5406SA-QD031W
90NB15R3-M00190
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: Core Ultra 5 226V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
S5406SA-PP023W
90NB15R3-M000Z0
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 258V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.