Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook S
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB14E2-M00600
Модель:
S5506MA-MA083

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" 3K OLED 120 Гц
Процесор
Intel Core Ultra 5 125H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel Arc
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.5 кг
Батарея
75 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x Thunderbolt 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook S 15 OLED (S5506)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook S 15 OLED (S5506) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Vivobook S 15 OLED (S5506) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S 15 OLED (S5506) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 90 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S 15 OLED (S5506) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB14E2-M00600 |
| Модель | S5506MA-MA083 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387622872 |
| Штрихкод (США) | 197105622876 |
| WEEE | 1.3 |
| BASE UNIT | VSNB14E2-BU1100 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook S 15 OLED |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Mist Blue |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Blue |
| Колір клавіатури | Blue |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Mist Blue |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | 3K (2880 x 1620) OLED 16:9 aspect ratio |
| Частота оновлення | 120Hz refresh rate |
| Яскравість | 400nits |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Відображення гами | Yes |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83% |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 125H 1.2 GHz (18MB Cache, up to 4.5 GHz, 14 cores, 18 Threads); Intel® AI Boost NPU |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Arc™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Нейронний процесор | Intel® AI Boost NPU |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in microphone Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | N/A |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 90W AC Adapter, Output 20V DC, 4.5A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB with Num-key With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.36 x 24.69 x 1.39 ~ 1.59 cm (13.92" x 9.72" x 0.55" ~ 0.63") |
| Розміри планшета (ШxВxГ) | ??.?(W) x ??.?(D) x ?.?? ~ ?.?? (H) cm |
| Вага (з батареєю) | 1.50 kg (3.31 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.30 kg (2.87 lbs) |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care QC fastcharge AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.6 |
| Номер серії | 23984 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
S5506MA-MA080
90NB14E1-M005X0
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 155H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5506MA-MA102
90NB14E2-M00960
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 125H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
S5506MA-MA077
90NB14E2-M005U0
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 9 185H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
S5506MA-MA082
90NB14E1-M005Z0
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 155H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5506MA-MA136
90NB14E1-M00970
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 125H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5506MA-MA078
90NB14E1-M005V0
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 9 185H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5506MA-MA079
90NB14E2-M005W0
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 155H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
S5506MA-MA084
90NB14E1-M00610
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 125H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5506MA-MA107
90NB14E1-M007M0
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 125H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5506MA-MA083
90NB14E2-M00600
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 125H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
Відгуки і запитання
Віталій
28.05.2025
Добрий день.
Підкажіть будь ласка, чи є можливість підключити 2 додаткових монітора до 90NB14E2-M005U0
Конфігурація: 90NB14E2-M005U0
Представник компанії ASUS
28.05.2025
Віталій,
Так, можливо - через HDMI та Thunderbolt порти
Дмитро
15.04.2025
доброго дня
підкажіть, яке обмеження по споживанню для процесора Intel Core U7-155H (90NB14E2-M005W0)
Конфігурація: 90NB14E2-M005W0
Представник компанії ASUS
15.04.2025
Дмитро,
До 50 Вт TDP процесора
Renzetti
11.04.2025
Підкажіть, будь-ласка, яка саме відеокарта стоїть на S5506MA-MA080
Бачу, що Intel Arc але яка саме?
Дякую
Конфігурація: 90NB14E1-M005X0
Представник компанії ASUS
11.04.2025
Renzetti,
Intel Arc - це і є назва вбудованої графіки, без якихось додаткових уточнень. Так назвав виробник Intel
Алекс
08.01.2025
Чи можливо сюди додати планку пам'яті ще 16 Гб???
Конфігурація: 90NB14E1-M007M0
Представник компанії ASUS
08.01.2025
Доброго дня, Алекс.
Оперативна пам'ять не модернізується
Максим
22.10.2024
Чи буде нормально працювати під Ubuntu?
Конфігурація: 90NB14E2-M005U0
Представник компанії ASUS
22.10.2024
Максим, виробником не тестувалися операційні системи сімейства Linux. Робота пристрою гарантується із операційною системою Windows 11
Макс
11.10.2024
Чи можна замiти ссд в рамках збiльшення? Тобно чи вона там на розпаяна?Дякую.
Конфігурація: 90NB14E1-M007M0
Представник компанії ASUS
14.10.2024
Макс, SSD не впаяний, замінити можливо
Дмитро
01.10.2024
Так коли буде ? 15.6 в синьому кольорі, intel + 32гб
Конфігурація: 90NB14E2-M005W0
Представник компанії ASUS
03.10.2024
Дмитро, наразі відомо, що ноутбуки ASUS S5506 в синьому кольорі будуть завезені до кінця року. Точної дати, на жаль, немає.
Ви можете скористатися кнопкою "Повідомити, коли з’явиться" на сайті, додавши свій телефон або email.
Дмитро
29.08.2024
Доброго дня, коли ноутбук з’явиться в Україні?
Конфігурація: 90NB14E2-M00960
Михайло
30.07.2024
Добрий день
Підкажіть, будь ласка, чи буде продаватися модель з Intel Core Ultra 7 155H у чорному кольорі? Дякую
Конфігурація: 90NB14E2-M005W0
Представник компанії ASUS
30.07.2024
Михайло, доброго дня.
В чорному кольорі модель постачається тільки з процесором Intel Core Ultra 5.
Ви можете подивитися інші моделі з процесором, який вас цікавить, за посиланням: ноутбуки з процесором Intel Core Ultra 7.
Іра
17.06.2024
Добрий день, коли дана модель буде у продажі в Україні?
Конфігурація: 90NB14E2-M00600
Представник компанії ASUS
17.06.2024
Іра, початок продаж цієї моделі планується на початок серпня.