Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook S
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB14Q2-M004D0
Модель:
S5507QA-MA044W


В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Рюкзак
Миша
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" 3K OLED 120 Гц
Процесор
Snapdragon X Plus X1P 42 100
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Qualcomm Adreno
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.42 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook S 15 (S5507)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

ASUS Copilot+ PC – оптимізуйте свій час, зусилля та енергію
Ми з гордістю представляємо перший ASUS Copilot+ PC – ASUS Vivobook S 15. Оснащений новітнім процесором із підтримкою штучного інтелекту, цей ноутбук пропонує новітні інтелектуальні функції, підвищену безпеку, швидкість і можливості для персоналізації. Інтегрований модуль для прискорення ШІ-обчислень, функція Copilot у Windows для персоналізованої допомоги та набір потужних ШІ-інструментів від ASUS роблять цей пристрій найкращим помічником.
ASUS Copilot+ PC простіше, швидше й розумніше звичайних комп’ютерів. Ви можете скористатися всіма можливостями штучного інтелекту просто зараз. Відчуйте різницю!
Тонкий, легкий, вишуканий
ASUS Vivobook S 15 вирізняється ультратонким і легким корпусом, який завдяки своїй мінімалістичній естетиці змінює уявлення про елегантність.
Вишуканий логотип, вигравіруваний на верстаті з ЧПК, додає нотку стилю, а оригінальний дизайн корпусу із звуженими краями гарантує міцність і стабільність. Випробуйте бездоганну портативність і бездоганний стиль без жодних компромісів щодо швидкодії.
Тривалий час автономної роботи і швидке заряджання
З ASUS Vivobook S 15 ви зможете насолоджуватися життям без зайвих клопотів. Завдяки акумулятору ємністю 70 Вт·год він працює понад 18 годин в автономному режимі, дозволяючи вам встигати більше на шляху до успіху.
Завдяки ексклюзивній технології керування електроживленням ноутбуки ASUS відзначаються підвищеною продуктивністю і надійністю.
OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook S 15 (S5507) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Vivobook S 15 (S5507) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S 15 (S5507) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S 15 (S5507) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB14Q2-M004D0 |
| Назва моделі | S5507QA-MA044W |
| Штрихкод (Європа) | 4711387703526 |
| Штрихкод (США) | 197105703520 |
| WEEE | 1.25 |
| BASE UNIT | VSNB14Q2-BU1000 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook S 15 OLED |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | 3K (2880 x 1620) OLED 16:9 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 120Hz refresh rate |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Відображення гами | Yes |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 89% |
| Процесор | Snapdragon® X Plus X1P 42 100 Processor up to 3.4GHz |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Відеопам’ять | N/A |
| Нейронний процесор | Qualcomm® Hexagon™ NPU up to 45TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB with Num-key With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 35.26 x 22.69 x 1.47 ~ 1.59 cm (13.88" x 8.93" x 0.58" ~ 0.63") |
| Вага (з батареєю) | 1.42 kg (3.13 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.18 kg (2.60 lbs) |
| Антивірус | N/A |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | StoryCube MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2024. |
| В комплекті | Wired optical mouse (USB) 3-in-1 backpack |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.6 |
| Номер серії | 25323 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
S5507QA-MA013W
90NB14Q2-M00F60
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Snapdragon X Plus X1P 42 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
S5507QA-MA059W
90NB14Q2-M004A0
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Snapdragon X Elite X1E-78-100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
S5507QA-MA044W
90NB14Q2-M004D0
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Snapdragon X Plus X1P 42 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
S5507QA-MA004W
90NB14Q2-M004C0
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Snapdragon X Plus X1P 42 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
S5507QA-MA058X
90NB14Q2-M00490
Екран: 15.6" 3K OLED 120Hz
Процесор: Snapdragon X Elite X1E-78-10
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сріблястий
Відгуки і запитання
Представник компанії ASUS
29.05.2024
Старт продажів в Україні планується на початок червня 2024.
Конфігурація: 90NB14Q2-M00490
Анатолій М.
29.05.2024
Коли це чудо з'явиться у продажі?
Конфігурація: 90NB14Q2-M00490