Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook S
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB1551-M00750
Модель:
S5606CA-RI142W


В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" 3K OLED 120 Гц
Процесор
Intel Core Ultra 7 255H
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
Intel Arc
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.5 кг
Батарея
75 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook S 16 OLED (S5606)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook S 16 OLED (S5606) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Vivobook S 16 OLED (S5606) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S 16 OLED (S5606) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S 16 OLED (S5606) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1551-M00750 |
| Назва моделі | S5606CA-RI142W |
| Штрихкод (Європа) | 4711387894774 |
| Штрихкод (США) | 197105894778 |
| WEEE | 1.25 |
| BASE UNIT | VSNB1551-BU2010 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook S 16 |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Mist Blue |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Blue |
| Колір клавіатури | Blue |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Mist Blue |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio |
| Частота оновлення | 120Hz refresh rate |
| Яскравість | 400nits |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Відображення гами | Yes |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 89% |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13 |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Arc™ Graphics |
| Нейронний процесор | Intel® AI Boost NPU |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 32GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 32GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB with Num-key |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in microphone Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 35.36 x 24.69 x 1.39 ~ 1.59 cm (13.92" x 9.72" x 0.55" ~ 0.63") |
| Вага (з батареєю) | 1.50 kg (3.31 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.30 kg (2.87 lbs) |
| Антивірус | McAfee® 30 days free trial |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care QC fastcharge AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | CapCut MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.0 |
| Номер серії | 23976 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
S5606CA-RI048X
90NB1551-M00760
Екран: 16" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 255H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Блакитний
S5606CA-RI045W
90NB1553-M00740
Екран: 16" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 255H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
S5606CA-RI085
90NB1553-M003A0
Екран: 16" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5606CA-RI083
90NB1553-M00380
Екран: 16" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 255H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5606CA-RI081
90NB1553-M00360
Екран: 16" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 255H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5606CA-RI142W
90NB1551-M00750
Екран: 16" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 255H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
S5606CA-RI084
90NB1551-M00390
Екран: 16" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
S5606MA-MX093
90NB12E3-M005Y0
Екран: 16" 3.2K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 125H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
S5606MA-MX088
90NB12E1-M005S0
Екран: 16" 3.2K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 125H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
S5606MA-MX010X
90NB12E1-M000C0
Екран: 16" 3.2K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 9 185H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Блакитний
S5606MA-MX012W
90NB12E1-M000E0
Екран: 16" 3.2K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 9 185H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
S5606MA-MX005W
90NB12E3-M000F0
Екран: 16" 3.2K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 9 185H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
S5606MA-MX080
90NB12E1-M005N0
Екран: 16" 3.2K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 9 185H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
S5606MA-MX011X
90NB12E3-M000D0
Екран: 16" 3.2K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 9 185H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
S5606MA-MX089
90NB12E3-M005U0
Екран: 16" 3.2K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 9 185H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Олег
11.11.2025
Добрий день.
Чи планується ще завіз в Ураїну даний ноутбук у такій конфігурації 90NB1551-M00750 ?
Конфігурація: 90NB1551-M00750
Представник компанії ASUS
12.11.2025
Олег,
Наразі немає точних дат стосовно постачання цієї моделі.
Ви можете скористатися кнопкою «Повідомити, коли з’явиться» на сайті, додавши свій телефон або email.
Дмитро
15.09.2025
Добрий день! Чи можна в цей ноутбук додатково встановити 2.5" SSD SATA?
Конфігурація: 90NB12E1-M005N0
Представник компанії ASUS
15.09.2025
Дмитро,
Місця для встановлення 2,5" накопичувача не передбачено
Наталія
10.08.2025
Цікавить ноутбук в такій же конфігурації(32gb, 255h, 3k oled 120Hz) цієї ж лінійки, але 14 дюймовий, чи планується їх продаж?
Конфігурація: 90NB1551-M00750
Представник компанії ASUS
11.08.2025
Наталія,
Найбільш підходящими по параметрах є моделі Vivobook S 14 OLED S5406SA-PP013W та S5406SA-PP023W:
https://asus.website/catalog/notebooks/?search=Vivobook%20S%2014%20OLED
Олег
16.06.2025
Чим даний дисплей відрізняється від Екран 16" OLED (3200x2000) 3.2K 120 Гц, глянцевий. Чому розрішення менше?
Конфігурація: 90NB1553-M003A0
Представник компанії ASUS
16.06.2025
Олег,
Цим і відрізняється - роздільною здатністю 2880 x 1800. Відповідно, і роздільна здатність менша, тому що встановлена інша матриця 2880 x 1800.
Петриченко
17.04.2025
Ноутбук справді потужний. Екран класний, звук, працює швидко, добре зібраний і акумулятор тримає довго.
Конфігурація: 90NB1553-M00740