Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook S
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB1052-M00B00
Модель:
TP3604VA-MC273W

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Сенсорний екран
Стилус
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" WUXGA
Процесор
Intel Core i5-1335U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel HD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.9 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook S 16 Flip (TP3604)
Ноутбук для роботи і навчання, сенсорний екран
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S 16 Flip (TP3604) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 45 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S 16 Flip (TP3604) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1052-M00B00 |
| Назва моделі | TP3604VA-MC273W |
| Штрихкод (Європа) | 4711387816387 |
| Штрихкод (США) | 197105816381 |
| WEEE | 1.7 |
| BASE UNIT | VSNB1052-BUB001 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook S 16 Flip OLED |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 85% |
| Stylus support | With stylus support |
| Процесор | Intel® Core™ i5-1335U Processor 1.3 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® HD Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Dual-channel memory support requires at least one SO-DIMM module. |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Тачпад | Touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Живлення | ø4.5, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 35.52 x 25.24 x 1.96 ~ 1.97 cm (13.98" x 9.94" x 0.77" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.90 kg (4.19 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.70 kg (3.75 lbs) |
| Антивірус | McAfee® 30 days free trial |
| Безпека | McAfee® Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care QC fastcharge AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2025. |
| В комплекті | Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support) |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Silver RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 7.7 |
| Номер серії | 21227 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
TP3604VA-MC272W
90NB1051-M00AZ0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel HD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
TP3604VA-MC273W
90NB1052-M00B00
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel HD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
TP3604VA-MC156W
90NB1052-M005U0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel HD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
TP3604VA-MC155W
90NB1051-M005T0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel HD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
TP3604VA-MC161W
90NB1052-M00600
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel HD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
TP3604VA-MC160W
90NB1051-M005Z0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel HD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.