Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook Flip
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0S01-M00NJ0
Модель:
TP470EA-EC480W


В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Сенсорний екран
Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
Intel Core i5-1135G7
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Intel Iris Xe
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.5 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x Thunderbolt 4 supports display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook Flip 14 TP470
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий, сенсорний екран
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook Flip 14 TP470 підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0S01-M00NJ0 |
| Модель | TP470EA-EC480W |
| Штрихкод (Європа) | 4711387182734 |
| Штрихкод (США) | 197105182738 |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Indie Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Indie Black |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Indie Black |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 82 % |
| Процесор | Intel® Core™ i5-1135G7 Processor 2.4 GHz (8M Cache, up to 4.2 GHz, 4 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel Iris Xᵉ Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 8GB LPDDR4X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR4X 8GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 4.2 |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in Micro SD card reader |
| Аудіо | SonicMaster Audio by ICEpower® Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.40 x 22.00 x 1.87 ~ 1.87 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.50 kg |
| Вага (без батареї) | 1.45 kg |
| Безпека | Fingerprint sensor McAfee® LiveSafe™ Security Lock Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | McAfee MyASUS |
| В комплекті | Stylus (Active stylus SA200H-MPP1.51 support) Stylus holder |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.6 |
| Номер серії | 15034 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.