Ноутбуки > Для роботи і навчання > Zenbook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0W95-M016X0
Модель:
UM3402YA-KP698

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Чохол
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" WQXGA
Процесор
AMD R5-7530U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.35 кг
Батарея
75 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Zenbook 14 (UM3402)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Zenbook 14 (UM3402) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook 14 (UM3402) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0W95-M016X0 |
| Модель | UM3402YA-KP698 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387446546 |
| Штрихкод (США) | 197105446540 |
| WEEE | 1.15 |
| BASE UNIT | VSNB0W95-BUD000 |
| Маркетингова назва | ASUS Zenbook 14 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Jade Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Jade Black |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Jade Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | WQXGA (2560 x 1600) 16:10 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 400nits |
| Колірна гамма | 100% sRGB color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 90% |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 7530U Processor 2.0GHz (19MB Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR4X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR4X 16GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Supports dual-channel memory. |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тачпад | Touchpad support NumberPad |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Premium) |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 31.36 x 22.06 x 1.69 ~ 1.69 cm (12.35" x 8.69" x 0.67" ~ 0.67") |
| Вага (з батареєю) | 1.35 kg (2.98 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.10 kg (2.43 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key McAfee® Trusted Platform Module (TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | Three-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2024. |
| В комплекті | Sleeve USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.1 |
| Номер серії | 19170 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
UM3402YA-KP752
90NB0W95-M01C30
Екран: 14" WQXGA
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
xfiles
01.07.2024
Підкажіть будь ласка, чи буде заряджатись від звичайних павербанків, наприклад Baseus 30000мАг 22,5Вт? Тобто від тих павербанків які не мають стандарту Power Delivery 65W.
Переваги: батарея високої ємності, енергоефективний процесор AMD U-серії, екран з високим PPI & sRGB 100%
Недоліки: Хотілось би версію ноутбука з глянцевим екраном
Конфігурація: 90NB0W95-M01710
Представник компанії ASUS
02.07.2024
xfiles, ні не буде. Потрібне джерело живлення із підтримкою power delivery