Ноутбуки > Для роботи і навчання > Zenbook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB1163-M005K0
Модель:
UM3504DA-NX150

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Рюкзак
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" 2.8K OLED 120 Гц
Процесор
AMD R5-7535U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.4 кг
Батарея
67 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Zenbook 15 OLED (UM3504)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук Zenbook 15 OLED (UM3504) з дисплеєм 2.8K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 2.8K OLED 120 Гц, ноутбук Zenbook 15 OLED (UM3504) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Zenbook 15 OLED (UM3504) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook 15 OLED (UM3504) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1163-M005K0 |
| Модель | UM3504DA-NX150 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387184349 |
| Штрихкод (США) | 197105184343 |
| WEEE | 1.3 |
| BASE UNIT | VSNB1163-BU2000 |
| Маркетингова назва | ASUS Zenbook 15 OLED |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Basalt Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Basalt Grey |
| Колір клавіатури | Gray |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Basalt Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | 2.8K (2880 x 1620) OLED 16:9 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 120Hz refresh rate |
| Яскравість | 400nits |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Співвідношення екрану до корпусу | 86% |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 7535U Processor 2.9GHz (19MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5 16GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Supports dual-channel memory. |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тачпад | Touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Premium) |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 67WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.48 x 22.66 x 1.49 ~ 1.58 cm (13.97" x 8.92" x 0.59" ~ 0.62") |
| Вага (з батареєю) | 1.40 kg (3.09 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.16 kg (2.56 lbs) |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | Three-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2024. |
| В комплекті | Backpack USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.4 |
| Номер серії | 21188 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
UM3504DA-NX150
90NB1163-M005K0
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: AMD R5-7535U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
UM3504DA-BN154
90NB1163-M005P0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7535U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
UM3504DA-NX132
90NB1163-M00500
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: AMD R7-7735U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
UM3504DA-BN153
90NB1161-M005N0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7535U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
UM3504DA-NX149
90NB1161-M005J0
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: AMD R5-7535U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
UM3504DA-NX131
90NB1161-M004Z0
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: AMD R7-7735U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
Відгуки і запитання
Liubov
28.11.2024
Чи є ноутбук з українською розкладкою клавіатури?
Конфігурація: 90NB1163-M005P0
Представник компанії ASUS
28.11.2024
Liubov,
Всі ноутбуки ASUS, які продаються офіційно, оснащено фабричною українською клавіатурою.
Олександр
30.08.2024
Доброго дня!
Скажіть будь ласка, чи підтримує цей ноутбук thunderbolt?
Конфігурація: 90NB1161-M004Z0
Представник компанії ASUS
30.08.2024
Олександр, ноутбук не має роз'єму Thunderbolt. Список наявних зовнішніх інтерфейсів перераховані в пункті характеристик "Порти"