Ноутбуки > Для роботи і навчання > Zenbook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0TV1-M00C30
Модель:
UM425QA-KI251
В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810G
Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
AMD R7-5800H/HS
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Vega 7
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.3 кг
Батарея
63 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Zenbook 14 UM425 (QA)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Zenbook 14 UM425 (QA) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 100 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook 14 UM425 (QA) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810G для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0TV1-M00C30 |
| Модель | UM425QA-KI251 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387180327 |
| Штрихкод (США) | 197105180321 |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Pine Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Pine Grey |
| Колір клавіатури | Gray |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Pine Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810G military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 400nits |
| Колірна гамма | 100% sRGB color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 90 % |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 5800H/HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 20MB cache, up to 4.4 GHz max boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Vega 7 Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR4X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR4X 16GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5 |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Аудіо | Built-in speaker harman/kardon (Premium) |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 100W AC Adapter, Output 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 31.90 x 21.00 x 1.58 ~ 1.68 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.30 kg |
| Вага (без батареї) | 1.02 kg |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | McAfee MyASUS |
| В комплекті | Sleeve USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.7 |
| Номер серії | 15234 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.