Ноутбук Zenbook S 13 OLED (UM5302, AMD Ryzen 6000 series)
Ноутбуки > Для роботи і навчання > Zenbook S
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB1238-M002W0
Модель:
UM5302LA-LV037W


В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
докладніше
NumberPad
Чохол
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
13.3" 2.8K OLED
Процесор
AMD R7-7840U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1 кг
Батарея
67 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Zenbook S 13 OLED (UM5302, AMD Ryzen 6000 series)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук Zenbook S 13 OLED (UM5302, AMD Ryzen 6000 series) з дисплеєм 2.8K OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 2.8K OLED, ноутбук Zenbook S 13 OLED (UM5302, AMD Ryzen 6000 series) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Zenbook S 13 OLED (UM5302, AMD Ryzen 6000 series) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
NumberPad
Цифрова клавіатура на компактних ноутбуках
NumberPad в ноутбуці Zenbook S 13 OLED (UM5302, AMD Ryzen 6000 series) дозволяє перетворити сенсорну панель (trackpad) на цифрову клавіатуру (numeric keypad), що дуже корисно для тих, хто часто працює з числами, але не має фізичної клавіатури з числовим блоком (NumPad).
Як працює NumberPad?
NumberPad використовує сенсорну панель, щоб відобразити цифри та математичні операції на її поверхні. Коли ви натискаєте на певну ділянку панелі, це сприймається як натискання клавіші.
NumberPad дозволяє зберегти компактний розмір ноутбука Zenbook S 13 OLED (UM5302, AMD Ryzen 6000 series), оскільки не потрібно додавати фізичну цифрову клавіатуру, але при цьому користувачі отримують всі переваги повноцінної клавіатури з цифрами.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook S 13 OLED (UM5302, AMD Ryzen 6000 series) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1238-M002W0 |
| Модель | UM5302LA-LV037W |
| Штрихкод (Європа) | 4711387272640 |
| Штрихкод (США) | 197105272644 |
| Маркетингова назва | ASUS Zenbook S 13 OLED |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Mg-Al |
| Колір кришки | Vestige Beige |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір верхньої частини корпусу | Vestige Beige |
| Колір клавіатури | Camel |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір нижньої частини корпусу | Vestige Beige |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 13.3-inch |
| Роздільна здатність | 2.8K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 7840U Mobile Processor 3.0GHz (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 5.1GHz max boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5 16GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Supports dual-channel memory. |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | Support NumberPad |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in microphone harman/kardon (Premium) |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 67WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 29.67 x 21.05 x 1.49 ~ 1.49 cm (11.68" x 8.29" x 0.59" ~ 0.59") |
| Вага (з батареєю) | 1.00 kg (2.20 lbs) |
| Вага (без батареї) | 0.75 kg (1.65 lbs) |
| Антивірус | McAfee® LiveSafe™ 30 days free trial |
| Безпека | McAfee® LiveSafe™ 30 days free trial Fingerprint sensor integrated with Power Key McAfee® LiveSafe™ Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | Three-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2023. |
| В комплекті | Sleeve USB-C to USB-A adapter |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.2 |
| Номер серії | 19171 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.