Ноутбуки > Для роботи і навчання > Zenbook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB10G1-M012H0
Модель:
UX3402VA-KP694

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Чохол
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" WQXGA
Процесор
Intel Core i7-13700H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel Iris Xe
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.35 кг
Батарея
75 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Zenbook 14 (UX3402)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Zenbook 14 (UX3402) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook 14 (UX3402) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB10G1-M012H0 |
| Модель | UX3402VA-KP694 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387582626 |
| Штрихкод (США) | 197105582620 |
| WEEE | 1.19 |
| BASE UNIT | VSNB10G1-BU1010 |
| Маркетингова назва | ASUS Zenbook 14 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Ponder Blue |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Ponder Blue |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Ponder Blue |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | WQXGA (2560 x 1600) 16:10 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 400nits |
| Колірна гамма | 100% sRGB color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 90% |
| Процесор | Intel® Core™ i7-13700H Processor 2.4 GHz (24MB Cache, up to 5.0 GHz, 14 cores, 20 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel Iris Xᵉ Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5 16GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Supports dual-channel memory. |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тачпад | Touchpad support NumberPad |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Premium) |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 31.36 x 22.06 x 1.69 ~ 1.69 cm (12.35" x 8.69" x 0.67" ~ 0.67") |
| Вага (з батареєю) | 1.35 kg (2.98 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.10 kg (2.43 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key McAfee® Trusted Platform Module (TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | Three-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2024. |
| В комплекті | Sleeve USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.2 |
| Номер серії | 19167 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
UX3402VA-KP782
90NB10G1-M017H0
Екран: 14" WQXGA
Процесор: Core i7-13700H
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
UX3402VA-KP783
90NB10G6-M017J0
Екран: 14" WQXGA
Процесор: Core i7-13700H
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
UX3402VA-KP696
90NB10G1-M012K0
Екран: 14" WQXGA
Процесор: Core i5-13500H
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
UX3402VA-KP694
90NB10G1-M012H0
Екран: 14" WQXGA
Процесор: Core i7-13700H
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
UX3402VA-KP695
90NB10G6-M012J0
Екран: 14" WQXGA
Процесор: Core i7-13700H
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
UX3402VA-KP697
90NB10G6-M012L0
Екран: 14" WQXGA
Процесор: Core i5-13500H
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
UX3402ZA-KP126W
90NB0WC1-M01FJ0
Екран: 14" WQXGA
Процесор: Core i7-1260P
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
UX3402ZA-KP414W
90NB0WC2-M00VZ0
Екран: 14" WQXGA
Процесор: Core i7-1260P
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Морська хвиля
UX3402ZA-KP415W
90NB0WC1-M00W00
Екран: 14" WQXGA
Процесор: Core i5-1240P
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
UX3402ZA-KP413W
90NB0WC1-M00VY0
Екран: 14" WQXGA
Процесор: Core i7-1260P
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Блакитний
UX3402ZA-KP416W
90NB0WC2-M00W10
Екран: 14" WQXGA
Процесор: Core i5-1240P
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Морська хвиля
Відгуки і запитання
Тетяна
18.07.2024
Це дуже зручний, потужний і компактний ноутбук. Батарея тримає цілий робочий день, що було для мене одним з основних критеріїв при виборі. Компактність також на висоті. Тачпад комфортний, а кришка відкривається однією рукою без зусиль. Однозначно рекомендую!
Переваги: жодних нарікань
Конфігурація: 90NB0WC1-M00W00