Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB1583-M003N0
Модель:
X1407CA-LY095
В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" WUXGA
Процесор
Intel Core Ultra 5 225H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.46 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1583-M003N0 |
| Назва моделі | X1407CA-LY095 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387980170 |
| Штрихкод (США) | 197105980174 |
| WEEE | 1.15 |
| BASE UNIT | VSNB1583-BU1430 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 14 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87% |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225H 1.7 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 14 cores, 16 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel® Arc™ Graphics is only available in models with Intel® Core™ Ultra 9-185H/ Ultra 7-155H/ Ultra 5-125H processors and at least 16 GB of dual-channel memory. |
| Нейронний процесор | Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR5 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB DDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 45W Max: 65W *The indicated wattage is for demonstrating the system’s support capability as required by EU regulations. For optimal system performance, please use the standard-wattage adapter or higher. |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 31.52 x 22.34 x 1.79 ~ 1.99 cm (12.41" x 8.80" x 0.70" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.46 kg (3.22 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.35 kg (2.98 lbs) |
| Безпека | McAfee® BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2025. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.3 |
| Номер серії | 29672 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
X1407CA-LY095
90NB1583-M003N0
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1407CA-LY094
90NB1581-M003M0
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
X1407CA-LY003
90NB1583-M00100
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1407CA-LY023
90NB1581-M000Z0
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Core Ultra 5 225H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Блакитний
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.