Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB0TY5-M04TC0
Модель:
X1500EA-BQ2342

Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i7-1165G7
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel Iris Xe
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
37 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 15 (X1500, 11th gen Intel)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0TY5-M04TC0 |
| Модель | X1500EA-BQ2342 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387375136 |
| Штрихкод (США) | 197105375130 |
| Маркетингова назва | ASUS X515 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Indie Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Indie Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Black |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83 % |
| Процесор | Intel® Core™ i7-1165G7 Processor 2.8 GHz (12M Cache, up to 4.7 GHz, 4 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel Iris Xᵉ Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | VGA camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.1 Wireless Card |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.00 x 23.50 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.17" x 9.25" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg (3.97 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.65 kg (3.64 lbs) |
| Безпека | McAfee® Security Lock Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.2 |
| Номер серії | 20664 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
X1500KA-EJ315
90NB0VI5-M00H40
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium N6000
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ314
90NB0VI5-M00H10
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Celeron N4500
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ313
90NB0VI5-M00H00
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium N6000
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ307
90NB0VI5-M00FP0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Celeron N4500
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ261
90NB0VI5-M00DE0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Celeron N4500
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ276
90NB0VI5-M00E10
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium N6000
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ277
90NB0VI6-M00E20
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium N6000
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BR4351
90NB0TY6-M04U20
Екран: 15.6" HD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BR4350
90NB0TY6-M04U10
Екран: 15.6" HD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 4 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3364
90NB0TY6-M04T60
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ2342
90NB0TY5-M04TC0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i7-1165G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-EJ4285
90NB0TY6-M04RH0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-EJ2659
90NB0TY5-M04T40
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-EJ4284
90NB0TY5-M04RF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ4255
90NB0TY5-M04PK0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EP-BQ719
90NB0TZ6-M00LN0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: GF MX330
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3352
90NB0TY6-M03X50
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ4134
90NB0TY5-M04KF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3732
90NB0TY5-M040V0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3356
90NB0TY6-M04FC0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3355
90NB0TY5-M04FB0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3357
90NB0TY6-M040Y0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ2337
90NB0TY5-M04F00
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ4034W
90NB0TY5-M04EM0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
X1500EA-BQ2337
90NB0TY5-M040X0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EP-BQ718
90NB0TZ6-M00LL0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: GF MX330
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3733
90NB0TY6-M040W0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 12 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3664
90NB0TY6-M03XC0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3661
90NB0TY6-M03X90
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3660
90NB0TY6-M03X70
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3731W
90NB0TY5-M040U0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3662
90NB0TY5-M03XA0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ2298
90NB0TY5-M03X80
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3659
90NB0TY5-M03X60
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3365W
90NB0TY5-M03DZ0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
X1500EA-BQ2339
90NB0TY5-M036V0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3244
90NB0TY5-M036X0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 12 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-EJ2286
90NB0TY5-M02X70
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ2532
90NB0TY5-M02X60
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Сергій
24.08.2025
Я правильно розумію що у X1500KA-EJ277 немає розпаяної пам'яті і лише 1 слот під планку яка з оперативкою і інтегрованою відеокартою працюватиме в одноканальному режимі?
Конфігурація: 90NB0VI6-M00E20
Представник компанії ASUS
25.08.2025
Сергій,
Так, 1 слот, і пам'ять працює в одноканальному режимі
Роман
08.03.2025
Представник компанії ASUS "Хто першим відгадає чому так сталося, отримає подарунок від нашої компанії! ?" - У Pentium Gold 7505 2 ядра, у Pentium Silver N6000 - 4.
Конфігурація: 90NB0TY5-M036X0
Представник компанії ASUS
10.03.2025
Роман, на жаль це неправильна відповідь. Можете спробувати ще, кількість спроб необмежена.
Алекс
18.01.2025
Цю модель можливо заряджати через наявний type-c?
Конфігурація: 90NB0TY5-M036V0
Представник компанії ASUS
20.01.2025
Алекс,
Ноутбук не підтримує Power Delivery
Дмитро
23.09.2024
Добрий день, чому модель з процессором Pentium Silver N6000 коштує 17 000 грн., а з
Pentium Gold 7505 12500 грн.?
Конфігурація: 90NB0TY5-M04RF0
Представник компанії ASUS
26.09.2024
Хто першим відгадає чому так сталося, отримає подарунок від нашої компанії! 😜
Андрій
13.08.2024
Чи залишиться гарантія після встановлення додаткової планки оперативної пам'яті?
Конфігурація: 90NB0TY6-M04U10
Представник компанії ASUS
13.08.2024
Андрій, для збереження гарантії, встановлювати додатковий модуль має авторизований сервісний центр.
Для більш детальної інформації ви можете звернутися до служби підтримки ASUS Україна – https://www.asus.com/ua-ua/support/.
Андрій
02.08.2024
Чи можна в дану модель добавити оперативну памʼять?
Чи є вільний слот?
Конфігурація: 90NB0TY6-M04U10
Представник компанії ASUS
02.08.2024
Андрій, доброго дня. Є можливість додавання оперативної пам’яті. 4 ГБ розпаяно на платі та є вільний слот.