Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB0TY6-M04T60
Модель:
X1500EA-BQ3364

Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i3-1115G4
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
37 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 15 (X1500, 11th gen Intel)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0TY6-M04T60 |
| Модель | X1500EA-BQ3364 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387369692 |
| Штрихкод (США) | 197105369696 |
| Маркетингова назва | ASUS X515 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Transparent Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Transparent Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Slate Grey |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83 % |
| Процесор | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor 3.0 GHz (6M Cache, up to 4.1 GHz, 2 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Вбудована пам’ять | 4GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 4GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 8GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | VGA camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.1 Wireless Card |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.00 x 23.50 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.17" x 9.25" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg (3.97 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.65 kg (3.64 lbs) |
| Безпека | McAfee® Security Lock Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.2 |
| Номер серії | 20664 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
X1500KA-EJ315
90NB0VI5-M00H40
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium N6000
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ314
90NB0VI5-M00H10
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Celeron N4500
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ313
90NB0VI5-M00H00
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium N6000
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ307
90NB0VI5-M00FP0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Celeron N4500
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ261
90NB0VI5-M00DE0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Celeron N4500
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ276
90NB0VI5-M00E10
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium N6000
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500KA-EJ277
90NB0VI6-M00E20
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium N6000
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BR4351
90NB0TY6-M04U20
Екран: 15.6" HD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BR4350
90NB0TY6-M04U10
Екран: 15.6" HD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 4 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3364
90NB0TY6-M04T60
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ2342
90NB0TY5-M04TC0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i7-1165G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-EJ4285
90NB0TY6-M04RH0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-EJ2659
90NB0TY5-M04T40
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-EJ4284
90NB0TY5-M04RF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ4255
90NB0TY5-M04PK0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EP-BQ719
90NB0TZ6-M00LN0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: GF MX330
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3352
90NB0TY6-M03X50
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ4134
90NB0TY5-M04KF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3732
90NB0TY5-M040V0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3356
90NB0TY6-M04FC0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3355
90NB0TY5-M04FB0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3357
90NB0TY6-M040Y0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ2337
90NB0TY5-M04F00
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ4034W
90NB0TY5-M04EM0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
X1500EA-BQ2337
90NB0TY5-M040X0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EP-BQ718
90NB0TZ6-M00LL0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: GF MX330
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3733
90NB0TY6-M040W0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 12 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3664
90NB0TY6-M03XC0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3661
90NB0TY6-M03X90
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3660
90NB0TY6-M03X70
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
X1500EA-BQ3731W
90NB0TY5-M040U0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3662
90NB0TY5-M03XA0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ2298
90NB0TY5-M03X80
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3659
90NB0TY5-M03X60
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3365W
90NB0TY5-M03DZ0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Pentium 7505
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
X1500EA-BQ2339
90NB0TY5-M036V0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ3244
90NB0TY5-M036X0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 12 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-EJ2286
90NB0TY5-M02X70
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
X1500EA-BQ2532
90NB0TY5-M02X60
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1115G4
Відеокарта: Intel Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Сергій
24.08.2025
Я правильно розумію що у X1500KA-EJ277 немає розпаяної пам'яті і лише 1 слот під планку яка з оперативкою і інтегрованою відеокартою працюватиме в одноканальному режимі?
Конфігурація: 90NB0VI6-M00E20
Представник компанії ASUS
25.08.2025
Сергій,
Так, 1 слот, і пам'ять працює в одноканальному режимі
Роман
08.03.2025
Представник компанії ASUS "Хто першим відгадає чому так сталося, отримає подарунок від нашої компанії! ?" - У Pentium Gold 7505 2 ядра, у Pentium Silver N6000 - 4.
Конфігурація: 90NB0TY5-M036X0
Представник компанії ASUS
10.03.2025
Роман, на жаль це неправильна відповідь. Можете спробувати ще, кількість спроб необмежена.
Алекс
18.01.2025
Цю модель можливо заряджати через наявний type-c?
Конфігурація: 90NB0TY5-M036V0
Представник компанії ASUS
20.01.2025
Алекс,
Ноутбук не підтримує Power Delivery
Дмитро
23.09.2024
Добрий день, чому модель з процессором Pentium Silver N6000 коштує 17 000 грн., а з
Pentium Gold 7505 12500 грн.?
Конфігурація: 90NB0TY5-M04RF0
Представник компанії ASUS
26.09.2024
Хто першим відгадає чому так сталося, отримає подарунок від нашої компанії! 😜
Андрій
13.08.2024
Чи залишиться гарантія після встановлення додаткової планки оперативної пам'яті?
Конфігурація: 90NB0TY6-M04U10
Представник компанії ASUS
13.08.2024
Андрій, для збереження гарантії, встановлювати додатковий модуль має авторизований сервісний центр.
Для більш детальної інформації ви можете звернутися до служби підтримки ASUS Україна – https://www.asus.com/ua-ua/support/.
Андрій
02.08.2024
Чи можна в дану модель добавити оперативну памʼять?
Чи є вільний слот?
Конфігурація: 90NB0TY6-M04U10
Представник компанії ASUS
02.08.2024
Андрій, доброго дня. Є можливість додавання оперативної пам’яті. 4 ГБ розпаяно на платі та є вільний слот.