Ноутбуки > Для роботи і навчання > ASUS Laptop
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0ST1-M012F0
Модель:
X415JA-EB2205W


Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
Intel Core i3-1005G1
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
256 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.55 кг
Батарея
37 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x Headphone/Headset 1x DC-in N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
X415
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0ST1-M012F0 |
| Модель | X415JA-EB2205W |
| Штрихкод (Європа) | 4711081958659 |
| Штрихкод (США) | 195553958653 |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Transparent Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Transparent Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Slate Grey |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | N/A |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Глибина кольору | N/A for non-OLED |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 82 % |
| Процесор | Intel® Core™ i3-1005G1 Processor 1.2 GHz (4M Cache, up to 3.4 GHz, 2 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable\n Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Вбудована пам’ять | 4GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | 4GB DDR4 on board + 4GB DDR4 SO-DIMM |
| Пам’ять DIMM | 4GB DDR4 SO-DIMM |
| Накопичувач | 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | VGA camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth 4.1 |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A\n1x HDMI 1.4 1x Headphone/Headset 1x DC-in\nN/A |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.54 x 21.60 x 1.99 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.55 kg |
| Вага (без батареї) | 1.40 kg |
| Безпека | BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM)\nFingerprint sensor intergrated with Touchpad McAfee LiveSafe™ 30-day trial |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | McAfee MyASUS |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.6 |
| Номер серії | 14900 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Андрій
12.10.2025
Добрый день. Подскажите пожалуйста, поддерживает ли X415FA-EB024 питание от Type-C? (от пауєрбанка с поддержкой 20В 65Вт)? Спасибо.
Конфігурація: 90NB0W11-M00290
Представник компанії ASUS
13.10.2025
Андрій,
Ноутбук не підтримує Power Delivery
Maksim
08.11.2024
Який максимальний обсяг оперативної памʼяті він підтримує
Порекомендуйте
Конфігурація: 90NB0VH2-M00500
Представник компанії ASUS
08.11.2024
Maksim,
Виробником перевірялася робота максимального об'єму 8 Гб. Теоретично, можливо замінити більшим об'ємом, та це не перевірялося виробником.
Будь ласка, зверніться до технічної підтримки за рекомендаціями щодо списку сумісних модулів https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=ua-ua