Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0SJ6-M00RU0
Модель:
X513EP-BN1244

Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i3-1115G4
Оперативна пам’ять
12 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF MX330 (2 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x Headphone out Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 15 X513 (11th gen Intel)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0SJ6-M00RU0 |
| Модель | X513EP-BN1244 |
| Штрихкод (Європа) | 4711081969679 |
| Штрихкод (США) | 195553969673 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Cobalt Blue |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Black |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | N/A |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 100% sRGB color gamut |
| Глибина кольору | N/A for non-OLED |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 85 % |
| Процесор | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor 3.0 GHz (6M Cache, up to 4.1 GHz, 2 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce® MX330 |
| Відеопам’ять | 2GB GDDR5 |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable\n Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | 8GB DDR4 on board + 4GB DDR4 SO-DIMM |
| Пам’ять DIMM | 4GB DDR4 SO-DIMM |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5 |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A\n1x HDMI 1.4 1x Headphone out\nMicro SD card reader |
| Аудіо | Audio by ICEpower® Built-in speaker Built-in microphone\nharman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.90 x 23.50 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg |
| Вага (без батареї) | 1.60 kg |
| Безпека | BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.7 |
| Номер серії | 14707 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.