Ноутбуки > Для роботи і навчання > ASUS Laptop
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0TY1-M03YY0
Модель:
X515EA-EJ3688

Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Pentium 7505
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
37 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
X515 (11th Gen Intel)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0TY1-M03YY0 |
| Модель | X515EA-EJ3688 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387071854 |
| Штрихкод (США) | 197105071858 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Slate Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Slate Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Slate Grey |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 200nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83 % |
| Процесор | Intel® Pentium® Gold 7505 Processor 2.0 GHz (4M Cache, up to 3.5 GHz, 2 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 8GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | VGA camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 4.1 |
| 3G/4G | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in N/A |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.00 x 23.50 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg |
| Вага (без батареї) | 1.70 kg |
| Безпека | McAfee® LiveSafe™ Security Lock Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| В комплекті | Wired optical mouse (USB) |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.2 |
| Номер серії | 15329 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Дарина
27.11.2025
Доброго вечора!
Якщо в цьому ноутбукі немає PD в Type-C, то чи можна його взагалі заряджати через ПоверБанк 65W (20V) використовуючи кабель з круглим штекером по діаметру 4 (підходящим для даної моделі), вставляючи в порт для звичайної зарядки? Дякую
Конфігурація: 90NB0TZ1-M03300
Представник компанії ASUS
28.11.2025
Дарина,
Наполегливо не рекомендується підключати до ноутбука сторонні зарядні пристрої, УБМ, дроти чи перехідники. Це може призвести до виходу з ладу ноутбука і відмові в гарантійному обслуговуванні
Світлана
07.11.2025
Який павербанк підійде для зарядки такого ноутбука і крім павербанка що ще потрібно для цього?
Конфігурація: 90NB0TY1-M23270
Представник компанії ASUS
07.11.2025
Світлана,
Ноутбук не підтримує Power Delivery
Олег
18.04.2024
Вопрос. Можно ли его заряжать через ЮСБ Тайп-С от повербанка или зарядкой для телефона?
Конфігурація: 90NB0TZ1-M01210
Представник компанії ASUS
30.04.2024
Живлення цієї моделі передбачено тільки через зарядний пристрій.