Ноутбуки > Для роботи і навчання > ASUS Laptop
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0TZ2-M00JF0
Модель:
X515EP-BQ369W


Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i7-1165G7
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF MX330 (2 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.8 кг
Батарея
37 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
X515 (11th Gen Intel)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0TZ2-M00JF0 |
| Модель | X515EP-BQ369W |
| Штрихкод (Європа) | 4711081955597 |
| Штрихкод (США) | 195553955591 |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Transparent Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Transparent Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Slate Grey |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | N/A |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Глибина кольору | N/A for non-OLED |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83 % |
| Процесор | Intel® Core™ i7-1165G7 Processor 2.8 GHz (12M Cache, up to 4.7 GHz, 4 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce® MX330 |
| Відеопам’ять | 2GB GDDR5 |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable\n Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | 8GB DDR4 on board |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | VGA camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth 4.1 |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack\n1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A\nN/A |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.00 x 23.50 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg |
| Вага (без батареї) | 1.70 kg |
| Безпека | McAfee LiveSafe™ 30-day trial Security Lock\nTrusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.2 |
| Номер серії | 15329 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Дарина
27.11.2025
Доброго вечора!
Якщо в цьому ноутбукі немає PD в Type-C, то чи можна його взагалі заряджати через ПоверБанк 65W (20V) використовуючи кабель з круглим штекером по діаметру 4 (підходящим для даної моделі), вставляючи в порт для звичайної зарядки? Дякую
Конфігурація: 90NB0TZ1-M03300
Представник компанії ASUS
28.11.2025
Дарина,
Наполегливо не рекомендується підключати до ноутбука сторонні зарядні пристрої, УБМ, дроти чи перехідники. Це може призвести до виходу з ладу ноутбука і відмові в гарантійному обслуговуванні
Світлана
07.11.2025
Який павербанк підійде для зарядки такого ноутбука і крім павербанка що ще потрібно для цього?
Конфігурація: 90NB0TY1-M23270
Представник компанії ASUS
07.11.2025
Світлана,
Ноутбук не підтримує Power Delivery
Олег
18.04.2024
Вопрос. Можно ли его заряжать через ЮСБ Тайп-С от повербанка или зарядкой для телефона?
Конфігурація: 90NB0TZ1-M01210
Представник компанії ASUS
30.04.2024
Живлення цієї моделі передбачено тільки через зарядний пристрій.