Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0TW1-M00M60
Модель:
X712EA-BX868

Що всередині
Екран
17.3" HD
Процесор
Pentium 7505
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.3 кг
Батарея
32 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A N/A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x Headphone out Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
VivoBook 17 (X712, 11th Gen Intel)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0TW1-M00M60 |
| Модель | X712EA-BX868 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387277102 |
| Штрихкод (США) | 197105277106 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 17 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Transparent Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Transparent Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Transparent Silver |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 17.3-inch |
| Роздільна здатність | HD+ (1600 x 900) 16:9 aspect ratio |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 200nits |
| Колірна гамма | 60% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 85 % |
| Процесор | Intel® Pentium® Gold 7505 Processor 2.0 GHz (4M Cache, up to 3.5 GHz, 2 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 8GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| 3G/4G | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A N/A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x Headphone out Micro SD card reader |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 32WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 40.60 x 25.60 x 2.14 ~ 2.14 cm (15.98" x 10.08" x 0.84" ~ 0.84") |
| Вага (з батареєю) | 2.30 kg (5.07 lbs) |
| Вага (без батареї) | 2.30 kg (5.07 lbs) |
| Безпека | McAfee® LiveSafe™ BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | Fan Profile Function key lock |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.6 |
| Номер серії | 16832 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.