- 390 грн
Акція
Контейнер для SSD TUF Gaming A1
Конфігурація / партномер:
90DD02N0-M09000Гарантія
Немає даних2 289 ₴
1 899 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27
Найвища швидкість: інтерфейс USB-C 3.2 Gen 2x1 забезпечує швидкість обміну даними до 10 Гбіт/с, а SATA – до 6 Гбіт/с
Два інтерфейси: підтримка SSD M.2 NVMe PCIe або SATA форм-факторів 2242/2260/2280
Для ентузіастів: механізм Q-latch для встановлення накопичувача та його фіксації без інструментів
Надійність військового класу: захист від падінь (MIL-STD-810H), пило- й вологостійкість (IP68)
Широка сумісність: кабель USB-C в комплекті для підключення до ПК, ноутбуків, мобільних пристроїв та ігрових консолей останнього покоління
Технічні характеристики
| Колір | Чорний |
| Інтерфейс | USB3.2 Gen 2 x 1 |
| Швидкість | 10 Гбіт/с |
| Ємність | 0 ТБ |
| Сумісність з ОС | Mac OS Catalina та пізніші Пристрої Android із підтримкою функції OTG Chrome OS Windows® 7 та пізніші |
| SSD Compatibility | M.2 PCI Express 2280 M.2 PCI Express 2260 M.2 PCI Express 2242 |
| Розміри | 125.28 x 54.27 x 13.3 мм (ДхШхВ) |
| Вага | 142 g |
| Температура | Operating: 0~70 °C Storage: -40℃ ~60℃ |
| Вологість | Operating: 15%~90% (Без утворення конденсату) Storage: 10%~90% (Без утворення конденсату) |
| Напруга | 5 В |
| Рейтинг захисту | IP68 |
| Комплект постачання | Стислий посібник із встановлення Шнур-перехідник із USB-C на USB-C Посібник користувача |