- 300 грн
Акція
Контейнер для SSD ASUS Cobble SSD Enclosure
Конфігурація / партномер:
90DD02R6-M09000Гарантія
Немає даних1 799 ₴
1 499 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27
Стильний пристрій у вигляді природного каменю з плавними лініями та стійким до подряпин чорним або сірим покриттям поєднує в собі візуальну привабливість і довговічність.
Кришка з алюмінієвого сплаву чудово розсіює тепло, забезпечуючи стабільну роботу та тривалий термін служби твердотільного накопичувача.
Клас водо- та пилозахищеності IP55.
Швидкісний інтерфейс USB-C 3.2 Gen 2x1 забезпечує швидкість передачі даних до 10 Гбіт/с.
Підтримка SSD-накопичувачів M.2 (NVMe PCIe та SATA) у формфакторах 2242, 2260 і 2280.
Просте встановлення накопичувача без інструментів завдяки кріпленню Q-Latch і кришці з безгвинтовим фікстатором.
Повна сумісність з Windows 11, macOS, мобільними пристроями та новітніми консолями.
Технічні характеристики
| Колір | Чорний (Black) Сірий (Gray) |
| Інтерфейс | USB3.2 Gen 2 x 1 |
| Швидкість | 10 Гбіт/с |
| Ємність | 0 ТБ |
| Сумісність з ОС | Mac OS Catalina та пізніші Chrome OS Windows® 7 та пізніші |
| SSD Compatibility | M.2 PCI Express 2280 M.2 PCI Express 2260 M.2 PCI Express 2242 Сумісний з SSD-накопичувачами об'ємом до 4 ТБ |
| Розміри | 128,96 мм (Ш) x 44,35 мм (Д) x 16,63 мм (В) |
| Вага | 92±2 г |
| Температура | Operating: 0~70 °C Storage: -40℃ ~60℃ |
| Вологість | Operating: 15%~90% (Без утворення конденсату) Storage: 10%~90% (Без утворення конденсату) |
| Напруга | 5 В |
| Комплект постачання | Стислий посібник із встановлення Шнур-перехідник із USB-C на USB-C Посібник користувача |