- 560 грн
Акція
Контейнер для SSD TUF Gaming A2
Конфігурація / партномер:
90DD02X0-M09000Гарантія
Немає даних2 959 ₴
2 399 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27
Надійність військового класу: випробування за стандартами США MIL-STD-810H та IP68, зовнішній корпус із силіконового каучуку.
Два інтерфейси: підтримка SSD-накопичувачів M.2 (NVMe PCIe та SATA) у формфакторі 2242, 2260 і 2280.
Блискавично швидкий: інтерфейс USB-C 3.2 Gen 2x2, швидкість обміну даними 20 Гбіт/с.
Зручність: механізм Q-Latch для кріплення твердотільних накопичувачів без використання гвинтів.
Ефективне охолодження: алюмінієвий корпус і термопрокладка ефективно розсіюють тепло, забезпечуючи високу продуктивність і тривалий термін служби твердотільного накопичувача.
Широка сумісність: повністю сумісний з Windows 11, macOS, мобільними пристроями та новітніми консолями.
Технічні характеристики
| Колір | Чорний (Black) |
| Інтерфейс | USB3.2 Gen 2 (2 шт.) |
| Швидкість | 20 Гбіт/с |
| Ємність | 0 ТБ |
| Сумісність з ОС | Windows® 7 та пізніші Mac OS® X 10.6 та пізніші |
| SSD Compatibility | M.2 PCI Express 2280 M.2 PCI Express 2260 M.2 PCI Express 2242 Сумісний з SSD-накопичувачами об'ємом до 4 ТБ |
| Розміри | 116.22 мм (Д) x 55.65 мм (Ш) x 15.3 мм (В) |
| Вага | 148 г |
| Температура | Operating: 0~70 °C Storage: -40℃ ~60℃ |
| Вологість | Operating: 15%~90% (Без утворення конденсату) Storage: 10%~90% (Без утворення конденсату) |
| Напруга | 5 В |
| Рейтинг захисту | IP68 |
| Комплект постачання | Стислий посібник із встановлення Шнур-перехідник із USB-C на USB-C Посібник користувача |