- 280 грн
Акція
Маршрутизатор ASUS RT-AX53U AX1800 3xGE LAN
Конфігурація / партномер:
90IG06P0-MO3510Гарантія
36 міс.2 699 ₴
2 419 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27
Сумісність із новітніми стандартом Wi-Fi 6 (802.11ax) та підтримка технологій MU-MIMO та OFDMA для ефективної роботи.
Резервне підключення – підключіть 3G/4G-модем і користуйтеся за потреби доступом до Інтернету через мережу мобільного провайдера.
Висока швидкість Wi-Fi – RT-AX53U підтримує квадратурну модуляцію 1024-QAM, тому здатний забезпечити швидкість передачі даних у мережі Wi-Fi на рівні 1800 Мбіт/с: 547 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц і 1201 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц.
Підвищена ефективність –технології MU-MIMO і OFDMA забезпечують ефективну роботу з великою кількістю підключених пристроїв одночасно.
4 порти Gigabit – маршрутизатор обладнаний одним WAN-портом і трьома LAN-портами стандарту Gigabit Ethernet.
Система AiProtection із засобами батьківський контролю – дозволяє встановити часове обмеження на використання мережі клієнтом.
Технічні характеристики
| Стандарти мережі | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) IPv4 IPv6 |
| Рівень продуктивності | Максимальна продуктивність AX1800 AX: 1201 Мбіт/с + 574 Мбіт/с |
| Швидкість передачі даних | 802.11a: до 54 Мбіт/с 802.11b: до 11 Мбіт/с 802.11g: до 54 Мбіт/с WiFi 4 (802.11n) : до 300 Мбіт/c 802.11ac: до 867 Мбіт/с 802.11ax (2.4 ГГц): до 574 Мбіт/с 802.11ax (5 ГГц): до 1201 Мбіт/с |
| Антени | Ex-antennas*4 |
| Схема MIMO | 2.4 ГГц 2x2 5 ГГц 2 × 2 |
| Процесор | Dual-core (4 VPE) |
| Оперативна пам'ять | 128 MB Flash 256 MB RAM |
| Засоби прискорення | OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) Beamforming: standard-based and universal 1024-QAM high data rate 20/40/80 MHz bandwidth |
| Робоча частота | 2.4G Hz / 5 GHz |
| Режими роботи | Access Point, Media Bridge, Repeater, Router |
| Порти | RJ45 for Gigabits BaseT for WAN x 1, RJ45 for Gigabits BaseT for LAN x 3, USB 2.0 Port x1 |
| Кнопки | WPS Button, Reset Button, Power Switch |
| Світлодіодний індикатор | Power x 1 2.4G x 1 5G x 1 LAN x 3 WAN x 1 USBX1 |
| Блок живлення | AC Input : 100V~240V(50~60Hz) DC Output : 12 V with max. 1.5A current |
| Комплектація | RT-AX53U RJ45 x1 Adapter x1 QSG x1 Warranty Card x1 |
| Вага | 346g |
| AiMesh | AiMesh Primary AiMesh router AiMesh node |
| Батьківський контроль | Батьківський контроль Індивідуальний розклад доступу до Інтернету |
| Гостьова мережа | Гостьова мережа |
| Безпека | Open system, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA3-Personal WPS Let's Encrypt SSH Firewall |
| AiProtection | Malicious site blocking Infected Device Prevention and Blocking |
| Віртуальна приватна мережа (VPN) | VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP |
| Керування трафіком | Обмежувач смуги пропускання Traditional QoS Диспетчер трафіку Моніторинг трафіку в режимі реального часу Моніторинг трафіку дротового з'єднання Моніторинг трафіку бездротового з'єднання |
| WAN | - Тип Інтернет-з'єднання:PPPoE, PPTP, L2TP, Automatic IP, Static IP Dual WAN Модем 3G/4G LTE Перемикання портів DMZ DDNS |
| LAN | DHCP-сервер Так IPTV Призначення IP-адреси вручну Wake on LAN (WOL) |
| Бездротова мережа | UTF-8 SSID Фільтрування Wi-Fi за MAC-адресою Бездротовий планувальник Рівнодоступність ефірного часу Сервер RADIUS Універсальне формування променю Явне формування променю |
| Застосування USB | Безпечне від'єднання диска Download master AiDisk Медіа-сервер Сервер Samba Сервер FTP Права доступу до спільної папки |
| Адміністрування | Збереження та відновлення налаштувань Засоби діагностики Система зворотного зв'язку Системний журнал |