- 940 грн
Акція
Маршрутизатор ASUS ExpertWiFi EBM68
Конфігурація / партномер:
90IG07V0-MO3A60Гарантія
36 міс.8 619 ₴
7 679 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27
Стандарт Wi-Fi 6 — три діапазони стандарту Wi-Fi 6 зі швидкістю передачі даних до 7800 Мбіт/с і каналами 160 МГц для підвищеної пропускної спроможності та ефективності.
Кілька захищених бездротових мереж — до п’яти SSID з метою розподілу наявних пристроїв між мережами та визначення їхніх пріоритетів для різних сценаріїв використання.
Персоналізований гостьовий портал — гостьові портали можуть бути адаптовані до потреб бізнесу за допомогою вибору типу порталу, брендингу та візуальних шаблонів, які відповідають певному діловому стилю.
Розширювана мережа Wi-Fi — ExpertWiFi підтримує до 12 mesh-вузлів, дозволяючи розширити мережу за допомогою функцій AiMesh.
Безпека мережі корпоративного рівня — ExpertWiFi пропонує систему інформаційного захисту ASUS AiProtection Pro та функції Safe Browsing для захисту робочого середовища Wi-Fi.
Технічні характеристики
| Назва моделі | EBM68 |
| Стандарт мережі | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) IPv4 IPv6 |
| Продуктовий сегмент | AX7800 ultimate AX performance : 574+2402+4804 Мбіт/с |
| Швидкість передачі даних | 802.11a : до 54 Мбіт/с 802.11b : до 11 Мбіт/с 802.11g : до 54 Мбіт/с WiFi 4 (802.11n) : до 300 Мбіт/с WiFi 5 (802.11ac) (1024QAM): до 4333 Мбіт/с WiFi 6 (802.11ax) (2.4GHz) : до 574 Мбіт/с WiFi 6 (802.11ax) (5GHz-1) : до 2402 Мбіт/с WiFi 6 (802.11ax) (5GHz-2) : до 4804 Мбіт/с |
| Антени | Internal antenna x 6 |
| Передача / Отримання | 2.4 ГГц 2x2 5 ГГц-1 2x2 5 ГГц-2 4x4 |
| Процесор | 1.7 GHz quad-core processor |
| Пам'ять | 256 MB Flash 1 GB RAM |
| Boosts Speed | OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) Beamforming: standard-based and universal 1024-QAM high data rate 20/40/80/160 MHz bandwidth * The 160MHz bandwidth may be unavailable in the 5GHz band in some regions / countries due to regulatory restrictions. |
| Робоча частота | 2.4 ГГц 5 ГГц-1 5 ГГц-2 |
| Режими роботи | Режим бездротового маршрутизатора Режим вузла AiMesh Режим точки доступу |
| Порти | RJ45 for 2.5G BaseT for WAN x 1 RJ45 for Gigabits BaseT for LAN x 3 USB 3.2 Gen 1 x 1 |
| Кнопки | WPS Button Reset Button Power Switch |
| Світлодіодний індикатор | Power x 1 |
| Джерело живлення | AC Input : 110V~240V(50~60Hz) DC Output : 12 V with max. 3 A current |
| Кріплення | Настінне кріплення |
| Комплект постачання | ExpertWiFi EBM68 RJ-45 cable Power adapter Warranty card Quick start guide Wall-mount kit |
| Вага | 808g |
| Зауваження | Content and color may vary in different regions and packages. |
| AiMesh | AiMesh • Primary AiMesh Router • AiMesh Node |
| Контроль доступу до пристрою | Блокування доступу до небажаних веб-сайтів і програм Фільтри веб-програм і програм Планування часу Reward Безпечний перегляд Індивідуальний інтернет-розклад • Максимальний профіль контролю доступу до пристрою :12 • Максимальний контроль доступу до пристрою – правило фільтрації вмісту :12 |
| Dashboard | Dashboard |
| Самовизначена мережа | Ви можете створювати додаткові мережі для різних цілей, ці мережі є відокремленими від основного мережевого домену, щоб забезпечити підвищену безпеку та створити комплексне мережеве середовище з індивідуальними параметрами Self-Defined Network Type • Employee • Guest Portal • Guest Network • Scheduled Network • IoT Network • VPN Network • Maximum Self-Defined Network Rule :16 VLAN Captive Portal for Free WiFi VPN WiFi WiFi Scheduling: One Time Access WiFi Scheduling: Weekly Schedule WiFi share: QR code, PDF file Bandwidth Limiter AP isolate DNS Server Connection |
| Безпека | AiProtection VPN WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise WPS Let's Encrypt DNS-over-TLS SSH Firewall • Maximum Firewall Keyword Filter :64 • Maximum Firewall Network Service Filter :32 • Maximum Firewall URL Filter : 64 |
| AiProtection | AiProtection Pro • Router Security Assessment • Malicious Site Blocking • Two-Way IPS • Infected Device Prevention and Blocking |
| VPN | VPN Client L2PT VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion Support Surfshark |
| Управління трафіком | Adaptive QoS • Bandwidth Monitor • Bandwidth Limiter Traffic Monitor • Real-time Traffic Monitor • Wired Traffic Monitor • Wireless Traffic Monitor Traffic Analyzer • Website History |
| WAN | Internet Connection Type • PPPoE • PPTP • L2TP • Automatic IP • Static IP • IPSec Dual WAN 3G / 4G LTE Dongle 4G / 5G Auto Mobile Tethering Port Forwarding Port Triggering DMZ DDNS NAT Passthrough • PPTP Pass-Through • L2TP Pass-Through • IPSec Pass-Through |
| LAN | DHCP Server IGMP Snooping IPTV LAN Link Aggregation VLAN |
| Бездротові інтерфейси | UTF-8 SSID WiFi MAC Address Filter • Maximum MAC Filters : 64 Wireless Scheduler |
| USB application | 4G / 5G Auto Mobile Tethering Media Server Samba Server FTP Server Shared Folder Privileges |
| Інтерфейс користувача | WEB: ASUSWRT APP: ASUS ExpertWiFi APP |
| Управління | Multiple Site Management |
| Адміністрування | Резервне копіювання та відновлення конфігурації Інструменти діагностики Система зворотного зв'язку Системний журнал Сповіщення про підключення нового пристрою Логін Captcha Діагностика підключення Автоматичне оновлення |