- 910 грн
Акція
Маршрутизатор ASUS ExpertWiFi EBA63
Конфігурація / партномер:
90IG0880-MO3C00Гарантія
Немає даних4 309 ₴
3 399 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27
Надійна й розширювана мережа – якісна мережа стандарту Wi-Fi 6 зі швидкістю до 3000 Мбіт/с, підтримка до 100 активних пристроїв і простота масштабування для задоволення потреб бізнесу, що змінюються.
Безпека та можливість сегментування мережі – просте налаштування бізнес-мережі Wi-Fi за допомогою функції Self-Defined Network (SDN), а також підвищена безпека завдяки підтримці VLAN та до п’яти SSID для розділення пристроїв і визначення пріоритетів у різних бізнес-сценаріях.
Підтримка PoE – підтримка живлення за технологією Power over Ethernet (PoE) і блоків живлення змінного струму, що забезпечує гнучкість у встановленні.
Підходить для будь-яких приміщень – підтримка стельового й настінного кріплень для встановлення в різних бізнес-середовищах.
Створений для безпеки й надійності – відповідність стандартам IEC60601-1-2, верхня частина виготовлена з матеріалів, що відповідають стандарту займистості пластмас UL94 5VB*.
*З матеріалів, що відповідають стандарту займистості пластмас UL94 5VB виготовлена тільки верхня частина EBA63.
Технічні характеристики
| Назва моделі | EBA63 |
| Стандарт мережі | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) IPv4 IPv6 |
| Продуктовий сегмент | Максимальна продуктивність AX3000 AX: 2402 Мбіт/с + 574 Мбіт/с |
| Швидкість передачі даних | 802.11a : до 54 Мбіт/с 802.11b : до 11 Мбіт/с 802.11g : до 54 Мбіт/с WiFi 4 (802.11n) : до 300 Мбіт/с WiFi 5 (802.11ac) : до 1734 Мбіт/с WiFi 6 (802.11ax) (2.4GHz) : до 574 Мбіт/с WiFi 6 (802.11ax) (5GHz) : до 2402 Мбіт/с |
| Антени | Internal antenna x 4 |
| Передача / Отримання | 2.4 ГГц 2x2 5 ГГц 2x2 |
| Процесор | 1.7 GHz quad-core processor |
| Пам'ять | 256 MB Flash 512 MB RAM |
| Boosts Speed | OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) Beamforming: standard-based and universal 1024-QAM high data rate 20/40/80/160 MHz bandwidth * The 160MHz bandwidth may be unavailable in the 5GHz band in some regions / countries due to regulatory restrictions. |
| Робоча частота | 2.4 ГГц 5 ГГц |
| Режими роботи | Режим вузла AiMesh Режим точки доступу |
| Порти | 10/100/1000 Gigabit Ethernet Port (support PoE) x 1 |
| Кнопки | Reset Button |
| Світлодіодний індикатор | Power x 2 |
| Джерело живлення | 802.3af PoE 12 V with max. 1.5 A current DC (power adapter included) |
| Power Consumption | US: 10.0W EU: 9.1W |
| Кріплення | Настінне кріплення Кріплення для стелі |
| Комплект постачання | ExpertWiFi EBA63 RJ-45 cable Power adapter Warranty card Quick start guide Wall-mount kit |
| Вага | 426g |
| Product Dimentions | 160x160x42 |
| AiMesh | AiMesh • Вузол AiMesh |
| Контроль доступу до пристрою | Планування часу Reward Індивідуальний інтернет-розклад • Максимальний профіль контролю доступу до пристрою :12 • Максимальний контроль доступу до пристрою – правило фільтрації вмісту :12 |
| Панель керування | Панель керування |
| Самовизначена мережа | Ви можете створювати додаткові мережі для різних цілей, ці мережі є відокремленими від основного мережевого домену, щоб забезпечити підвищену безпеку та створити комплексне мережеве середовище з індивідуальними параметрами Self-Defined Network Type • Employee • Гостьова мережа • Мережа за розкладом • Максимальне самовизначене мережеве правило:16 VLAN WiFi Scheduling: One Time Access WiFi Scheduling: Weekly Schedule WiFi share: QR code, PDF file AP isolate |
| Безпека | WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise WPS SSH |
| Управління трафіком | • Мониторинг трафіку в режимі реального часу • Мониторинг дротового трафіку • Wireless Traffic Monitor |
| Бездротові інтерфейси | UTF-8 SSID WiFi MAC Address Filter • Maximum MAC Filters : 64 Wireless Scheduler |
| Інтерфейс користувача | Веб: ASUSWRT Застосунок: ASUS ExpertWiFi APP |
| Адміністрування | Резервне копіювання та відновлення конфігурації Інструменти діагностики Система зворотного зв'язку Системний журнал Сповіщення про підключення нового пристрою Логін Captcha Діагностика підключення Автоматичне оновлення |