Показати всі зображення
В наявності
Ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) | UX3405CA-QL296
Конфігурація / партномер:
90NB14W3-M00BL0Гарантія
24 міс.56 999 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27

Екран
14" WUXGA OLED

Процесор
Intel Core Ultra 5 225H

Відеокарта
Intel Arc

Оперативна пам’ять
16 ГБ

Накопичувач
512 ГБ SSD

Додатково
Сенсорний екран, Чохол, Стилус, MIL STD 810H
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB14W3-M00BL0 |
| Назва моделі | UX3405CA-QL296 |
| Штрихкод (Європа) | 4711636160995 |
| Штрихкод (США) | 199291160996 |
| WEEE | 1.02 |
| BASE UNIT | VSNB14W3-BU4000 |
| Маркетингова назва | ASUS Zenbook 14 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Ponder Blue |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Ponder Blue |
| Колір клавіатури | Blue |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Ponder Blue |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 400nits |
| Пікова яскравість | 500nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Відображення гами | Yes |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87% |
| Stylus support | With stylus support |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225H 1.7 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 14 cores, 14 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Arc™ Graphics |
| Нейронний процесор | Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 16GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Supports dual-channel memory. |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 45W Max: 65W *The indicated wattage is for demonstrating the system’s support capability as required by EU regulations. For optimal system performance, please use the standard-wattage adapter or higher. |
| Батарея | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm (12.30" x 8.67" x 0.59" ~ 0.59") |
| Вага (з батареєю) | 1.28 kg (2.82 lbs) |
| Вага (без батареї) | 0.99 kg (2.18 lbs) |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | ASUS Recovery MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2025. |
| В комплекті | Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support) Sleeve USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Gold Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.3 |