Показати всі зображення
В наявності
Ноутбук Vivobook S16 (M3607) | M3607KA-SH031
Конфігурація / партномер:
90NB16T2-M00290Гарантія
12 міс.43 999 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27

Екран
16" FHD OLED

Процесор
AMD AI 5 330

Відеокарта
AMD Graphics

Оперативна пам’ять
16 ГБ

Накопичувач
512 ГБ SSD

Додатково
MIL STD 810H
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB16T2-M00290 |
| Назва моделі | M3607KA-SH031 |
| Штрихкод (Європа) | 4711636385046 |
| Штрихкод (США) | 199291385047 |
| Маркування WEEE | 1.6 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNB16T2-BU3000 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook S16 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Пікова яскравість | 500nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 95% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Текстура поверхні дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 89% |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 5 330 Processor 2.0GHz (12MB Cache, up to 4.5GHz, 4 cores, 8 Threads); AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Нейронний процесор | AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR5 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB DDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 45W Max: 65W |
| Батарея | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Вага (з батареєю) | 1.70 kg (3.75 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.66 kg (3.66 lbs) |
| Dimension (W x H x D) | 35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.79 cm (14.06" x 9.87" x 0.63" ~ 0.70") |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | 3-Month GoPro Premium+ Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® BIOS Booting User Password Protection Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Silver Energy star 8.0 RoHS REACH |