Показати всі зображення
В наявності
Ноутбук для геймерів ROG Strix G16 (2025) | G615JPR-S5061
Конфігурація / партномер:
90NR0L91-M00260Гарантія
12 міс.109 999 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27

Екран
16" 2.5K 240 Гц IPS

Процесор
Intel Core i7 14650HX

Відеокарта
Nvidia GF RTX 5070

Оперативна пам’ять
32 ГБ

Накопичувач
1 ТБ SSD

Додатково
NumberPad, MUX Switch
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0L91-M00260 |
| Назва моделі | G615JPR-S5061 |
| Штрихкод (Європа) | 4711636082327 |
| Штрихкод (США) | 199291082328 |
| WEEE | 3.746 |
| BASE UNIT | VSNR0L91-BU2011 |
| Маркетингова назва | ROG Strix G16 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Колір | Eclipse Gray |
| Розміри (Ш x Г x В) | 35.4 x 26.8 x 2.28 ~ 3.08 cm (13.94" x 10.55" x 0.90" ~ 1.21") |
| Вага | 2.65 Kg (5.84 lbs) |
| Процесор | Intel® Core™ i7 Processor 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) |
| Чіпсет | Mobile Intel® HM770 Express Chipsets |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Графіка дискретна / optimus | MUX Switch + NVIDIA® Advanced Optimus |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU |
| Потужність графіки | ROG Boost:1475MHz at 115W (1425MHz Boost Clock+50MHz OC, 100W+15W Dynamic Boost) |
| Відеопам’ять | 8GB GDDR7 |
| Розмір дисплея | 16-inch |
| Роздільна здатність | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio |
| Частота оновлення | 240Hz |
| Час відгуку (G2G) | 3ms |
| Кути огляду | 170 |
| Дисплей | IPS-level |
| Яскравість | 500nits |
| Коефіцієнт контрастності | 1200:1 |
| Колірний простір (DCI-P3) | 100% |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Технологія Adaptive-Sync | G-Sync |
| Сертифікація Pantone | Pantone Validated |
| Дисплей Nebula | ROG Nebula Display |
| Підтримка Dolby Vision HDR | Yes |
| Технологія охолодження | ROG intelligent cooling |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5-5600 SO-DIMM, the memory speed of the systems vary by CPU SPEC *2 |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 32GB |
| Слоти пам’яті | 2x SO-DIMM slots |
| Максимальний обсяг пам’яті | 64GB |
| Технологія багатоканальної пам’яті | Support dual channel memory technology |
| Накопичувач | 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 2 |
| Список підтримки M.2 SSD | 512G/ 1TB /2TB G4x4 PCIe SSD |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 2x M.2 PCIe |
| Мережевий роз’єм LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Порти | 1x RJ45 LAN port 1x Thunderbolt™ 4 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 40Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ / power delivery (data speed up to 10Gbps) 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Камера | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Мікрофон | Built-in array microphone |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq |
| Aura Sync | Yes |
| Тачпад | Touchpad Support NumberPad |
| Динаміки | 2-speaker system with Smart Amplifier Technology |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack Built-in array microphone |
| Аудіо | AI noise-canceling technology Dolby Atmos Hi-Res certification (for headphone) Smart Amp Technology |
| Безпека | BIOS Administrator Password and User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батарея | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Живлення | Rectangle Conn, 280W AC Adapter, Output: 20V DC, 14A, 280W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal |
| В комплекті | TYPE-C, 100W AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Екомаркування та відповідність вимогам | N/A |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | ?.? |