Показати всі зображення
В наявності
Ноутбук для геймерів ROG Zephyrus G14 (2026) GU405 | GU405AW-SY049W
Конфігурація / партномер:
90NR0P84-M002D0Гарантія
24 міс.223 499 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27

Екран
14" 3K OLED 120 Гц OLED

Процесор
Intel Core Ultra 9 386H

Відеокарта
Nvidia GF RTX 5080

Оперативна пам’ять
64 ГБ

Накопичувач
2 ТБ SSD

Додатково
Чохол, MUX Switch
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0P84-M002D0 |
| Назва моделі | GU405AW-SY049W |
| Штрихкод (Європа) | 4711636497350 |
| Штрихкод (США) | 199291497351 |
| Маркування WEEE | 2.049 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNR0P84-BU1000 |
| Маркетингова назва | ROG Zephyrus G14 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Пакет програм Microsoft Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Колір | Eclipse Gray |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Матеріал покриття кришки | Texture plastic |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Розміри (Ш x Г x В) | 31.1 x 22.0 x 1.59 ~ 1.83 cm (12.24" x 8.66" x 0.63" ~ 0.72") |
| Вага | 1.58 Kg (3.48 lbs) |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 9 Processor 386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel® NPU up to 50TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Інтегрована графіка | Intel® Graphics |
| Графіка дискретна / optimus | MUX Switch + NVIDIA® Advanced Optimus |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 Laptop GPU |
| Потужність графіки | Turbo mode: 1550MHz at 115W(1500MHz Boost Clock+50MHz OC, 100W+15W Dynamic Boost) Manual mode: 1550MHz at 130W(1500MHz Boost Clock+50MHz OC, 110W+20W Dynamic Boost) |
| Відеопам’ять | 16GB GDDR7 |
| Нейронний процесор | Intel® NPU up to 50TOPS |
| Розмір дисплея | 14-inch |
| Роздільна здатність | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio |
| Частота оновлення | 120Hz |
| Кути огляду | 89/89/89 |
| Дисплей | OLED |
| Яскравість | 1100 nits (peak) |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Текстура поверхні дисплея | Anti-reflection(AR) display |
| Технологія Adaptive-Sync | G-Sync |
| Сертифікація Pantone | Pantone Validated |
| Дисплей Nebula | ROG Nebula HDR Display |
| Підтримка Dolby Vision HDR | Yes |
| Вбудована пам’ять | 64GB LPDDR5X 8533 on board(Actual memory speeds may vary by CPU configuration.) |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 64GB |
| Слоти пам’яті | No expansion possible |
| Максимальний обсяг пам’яті | 64GB |
| Технологія багатоканальної пам’яті | Support dual channel memory technology |
| Накопичувач | 2TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 1 |
| Список підтримки M.2 SSD | SSD M.2 2280 G4X4 1TB SSD M.2 2280 G4X4 2TB |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 PCIe |
| Мережевий роз’єм LAN | N/A |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 6.0 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Порти | 1x Thunderbolt™ 4 with support for DisplayPort™ / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 1x card reader (SD) (UHS-II, 312MB/s) |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Камера | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Мікрофон | Built-in array microphone |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq |
| Aura Sync | Yes |
| Тачпад | Touchpad N/A |
| Динаміки | 4-speaker (dual-force woofer) system with Smart Amplifier Technology, 2 Tweeters |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack Built-in array microphone |
| Технології аудіо | AI noise-canceling technology Dolby Atmos Smart Amp Technology |
| Безпека | BIOS Administrator Password and User Password Protection Pluton Security Processor Secured-core PC (Level 3) |
| Антивірус | McAfee® 30 days free trial |
| Батарея | 73WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Швидка зарядка | Recharge from 0-50% in 30 minutes |
| Charger included | Included |
| Живлення | Rectangle Conn, 250W AC Adapter, Output: 20V DC, 12.5A, 250W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 45W Max: 100W |
| Xbox Game Pass | Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at activation. Game catalog varies by region, device, and time.) |
| В комплекті | ROG Zephyrus G14 Sleeve (2026) |
| Екомаркування та відповідність вимогам | N/A |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.5 |