Показати всі зображення
В наявності
Ноутбук для бізнесу ExpertBook CX54 Chromebook Plus(CX5403) | CX5403CMA-QN0678
Конфігурація / партномер:
90NX0791-M00T90Гарантія
12 міс.49 999 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27

Екран
14" WQXGA 120 Гц

Процесор
Intel Core Ultra 7 155U

Відеокарта
Intel

Оперативна пам’ять
32 ГБ

Накопичувач
512 ГБ SSD

Додатково
MIL STD 810H
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0791-M00T90 |
| Назва моделі | CX5403CMA-QN0678 |
| Штрихкод (Європа) | 4711636050715 |
| Штрихкод (США) | 199291050716 |
| WEEE | 0.838 |
| BASE UNIT | VSNX0791-BU2030 |
| Операційна система | ChromeOS |
| Пакет програм Microsoft Office | N/A |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Fog Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Fog Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Fog Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Яскравість | 500nits |
| Роздільна здатність | WQXGA (2560 x 1600) 16:10 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | DCI-P3: 100% |
| Кут огляду (H/V) | 89/89 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 25/30 |
| Частота оновлення | 120Hz |
| Contrast (Typ) | 1500:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 89 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 155U 1.7 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 12 Cores); Intel® AI Boost NPU |
| Neural processor | Intel® AI Boost NPU |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 32GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 32GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 8.0M camera With privacy shutter |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® |
| NumberPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Premium) |
| Батарея | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 15V DC, 3A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 35W Max: 65W *The indicated wattage is for demonstrating the system’s support capability as required by EU regulations. For optimal system performance, please use the standard-wattage adapter or higher. |
| Розміри (ШxВxГ) | 31.37 x 22.28 x 1.69 ~ 1.69 cm (12.35" x 8.77" x 0.67" ~ 0.67") |
| Вага (з батареєю) | 1.28 kg (2.82 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.06 kg (2.34 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) Titan C2 security chip N/A |
| Антивірус | N/A |
| Функції MyASUS | N/A |
| Вбудовані програми | N/A |
| Reparability Index (for Belgium) | 8.8 |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 4.5 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 FSC Mix REACH RoHS TCO Certified |
| Базова гарантія | 1Y Carry-In |
| Рекомендований гарантійний пакет / Послуга розширення та/або оновлення базової гарантії | *If you would like to know the details, please contact your sales teams. |
| Гарантія на батарею | Chromebook series Battery warranty 2Y-5Y by WEP option. |
| Sustainable Material_Top cover(A part) | 30% PIR recycled aluminum |
| Sustainable Material_Keyboard frame (C part) | 30% PIR recycled aluminum |
| Sustainable Material_Bottom cover (D part) | 30% PIR recycled aluminum |
| Sustainable Material_Speaker | 45% PCR + 5% OBP PCR recycled plastic enclosure |