В наявності
Моноблок ASUS ExpertCenter P400 AiO (P470VA)
Конфігурація / партномер:
90PT03W7-M02ES0Гарантія
Немає даних40 999 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27
ExpertCenter P400 AiO - високпродуктивний та зручний в обслуговуванні моноблок для бізнесу.
Його 27-дюймовий сенсорний FHD-дисплей може похвалитися широкими кутами огляду (178 °), 99% колірного простору sRGB та тонкою рамкою (відносна площа екрана – 98%). Комфорт для очей під час тривалого перебування за комп’ютером забезпечується покриттям антивідблиску екрана і низьким рівнем синього світла, що підтверджено сертифікацією TÜV Rheinland.
Конференц-менеджер ASUS AI ExpertMeet – ексклюзивний ІІ-додаток ASUS, що працює локально, тому всі дані завжди залишаються на ноутбуці – вам не доведеться турбуватися про конфіденційність. Серед його можливостей – усунення шумів під час голосового спілкування, застосування спецефектів для зображення з камери, запис відеоконференцій, автоматичне конспектування та переклад субтитрів.
Цифровий помічник Copilot із системою захисту комерційних даних – це штучний інтелект від Microsoft, вбудований у пристрій. Викликати його можна миттєво – достатньо натиснути спеціальну клавішу Copilot.
Моноблок ExpertCenter P400 AiO пропонує безліч інтерфейсів для підключення периферійного обладнання, а завдяки опціональному входу HDMI його можна використовувати як зовнішній дисплей для ноутбука. Для захисту від крадіжки пристрій оснащується слотом замку Кенсінгтон.
Вбудована аудіосистема із сертифікацією Dolby Atmos , що складається з пари 5-ватних динаміків, забезпечує чудову якість звуку, у тому числі при спілкуванні через інтернет.
Опціональна ергономічна підставка моноблочного комп’ютера ExpertCenter P400 AiO дозволяє нахиляти, повертати та регулювати по висоті екран, щоб розташовувати його максимально зручно незалежно від того, як ви ним користуєтеся – сидите перед ним за столом або стоїте за стійкою.
Технічні характеристики
| Колір | Білий (White) |
| Процесор | Intel® Core™ 5 210H 2.2 ГГц (кеш 12 МБ, до 4.8 ГГц, 8 ядер, 12 потоків) |
| Графіка | Intel® Graphics |
| Екран | Без сенсорного екрану, 27,0 дюйма, FHD (1920 × 1080); 16:9, Широкі кути огляду, Антибліковий дисплей, Світлодіодне підсвічування, 300 ніт, sRGB: 100 %, Співвідношення екрану до корпусу93 % |
| Пам’ять | 16 ГБ DDR5 SO-DIMM, Максимальний обсяг пам’яті до:32 ГБ DDR5 |
| Накопичувач | 512 ГБ M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Порти на бічній панелі | 1x Kensington lock 1x комбінований аудіороз'єм 3.5 мм 1x USB 2.0 Type-A |
| Порти на задній панелі | 1x DC-in 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x HDMI out 1.4 1x HDMI in 1.4 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Камера | FHD 1080p з функцією ІЧ-випромінювання для підтримки Windows Hello |
| Аудіо | Вбудований спрямований мікрофон Вбудований динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi 6E (802.11ax) (тридіапазонна) 2*2 + Bluetooth® 5.4 |
| Живлення | ø 4,5; адаптер зм. струму 120 Вт; вихідні х-ки: 20 В пост. струму, 6,0 А, 120 Вт, вхідні х-ки: 100–240 В зм. струму 50/60 Гц універс. |
| Вага | 9 кг |
| Розміри (Ш x Г x В) | 61.3 x 44.7 x 1.7 ~ 21.0 см |
| Попередньо встановлені програми | AI ExpertMeet (для функцій штучного інтелекту потрібні пристрої з 12 ГБ оперативної пам'яті або більше) MyASUS ASUS Business Manager |
| MyASUS Features | Діагностика системи Режим вентилятора Splendid AppDeals Вхід на портал MyASUS |
| Відповідність стандартам | EPEAT Gold Energy star 9.0 RoHS REACH |
| Sustainable Material | 55% |
| Безпека | Захист завантаження BIOS за допомогою пароля користувача Захист і безпека паролів користувачів накопичувача Kensington Security Slot™ Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Комплект постачання (опція) | Бездротова оптична миша Бездротова клавіатура кольору sandstone |
| Exclusive Subscription Offers | 1-місячний пакет Adobe Creative Cloud Hard Bundle *Діють умови та винятки. Пропозиція діє лише на відповідних ринках. Відповідні ринки визначаються під час активації та залежать від регіону, пристрою та часу. |
| Easily Upgradable | Недоступно |