В наявності
Моноблок ASUS V400 AiO (V440VA)
Конфігурація / партномер:
90PT03X3-M09420Гарантія
Немає даних31 399 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27
Технічні характеристики
| Колір | Чорний (Black) |
| Процесор | Intel® RPL-R Core™ 3 100U 1.2 ГГц (кеш 10 МБ, до 4.7 ГГц, 6 ядер) |
| Графіка | Intel® Graphics |
| Екран | Без сенсорного екрану, 23,8 дюйма, FHD (1920 × 1080); 16:9, Широкі кути огляду, Антибліковий дисплей, Світлодіодне підсвічування, 250 кд/м², sRGB: 100 %, Співвідношення екрану до корпусу93 % |
| Пам’ять | 16 ГБ DDR5 SO-DIMM, Максимальний обсяг пам’яті до:32 ГБ DDR5 |
| Накопичувач | 512 ГБ M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Порти на бічній панелі | 1x Kensington lock 1x комбінований аудіороз'єм 3.5 мм 1x USB 2.0 Type-A |
| Порти на задній панелі | 1x DC-in 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x HDMI out 1.4 1x HDMI in 1.4 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Камера | FHD 1080p з функцією ІЧ-випромінювання для підтримки Windows Hello Із захисним затвором |
| Аудіо | Вбудований спрямований мікрофон Вбудований динамік |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi 6E (802.11ax) (тридіапазонна) 2*2 + Bluetooth® 5.4 |
| Живлення | ø 4,5; адаптер зм. струму 90 Вт; вихідні х-ки: 19 В пост. струму, 4,74 А, 90 Вт, вхідні х-ки: 100–240 В зм. струму 50/60 Гц універс. |
| Вага | 6.9 кг |
| Розміри (Ш x Г x В) | 54.1 x 41.6 x 1.7 ~ 21.0 см |
| Попередньо встановлені програми | AI ExpertMeet (для функцій штучного інтелекту потрібні пристрої з 12 ГБ оперативної пам'яті або більше) MyASUS ASUS Business Manager |
| MyASUS Features | Діагностика системи Режим вентилятора Splendid AppDeals Вхід на портал MyASUS |
| Відповідність стандартам | EPEAT Gold Energy star 9.0 RoHS REACH |
| Sustainable Material | 55% |
| Безпека | Захист завантаження BIOS за допомогою пароля користувача Захист і безпека паролів користувачів накопичувача Kensington Security Slot™ Із захисним затвором Модуль довіреної платформи (TPM мікропрограми) |
| Комплект постачання (опція) | Миша оптична дротова (USB) Клавіатура дротова чорна (USB) |
| Exclusive Subscription Offers | 1-місячний пакет Adobe Creative Cloud Hard Bundle *Діють умови та винятки. Пропозиція діє лише на відповідних ринках. Відповідні ринки визначаються під час активації та залежать від регіону, пристрою та часу. |
| Easily Upgradable | Недоступно |