В наявності
Навушники TUF GAMING H3
Конфігурація / партномер:
90YH028G-B1UA00Гарантія
Немає даних2 399 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27
50-міліметрові динаміки ASUS Essence із герметичними акустичними камерами
Віртуальне просторове звучання у форматі 7.1 (технологія Windows Sonic)
Міцна дужка з нержавіючої сталі
Легкий пристрій гарантує комфорт під час довгого носіння
Підтримка смартфонів і різних ігрових платформ (ПК, Mac, PS4, Nintendo Switch, Xbox One)
Аналоговий мікрофон для комфортного спілкування під час гри
Технічні характеристики
| Тип продукту | Гарнітура 3,5 мм |
| Сценарій використання | Геймінг |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Роз'єм | 3,5 мм |
| Платформи | PC MAC Nintendo Switch Xbox one Xbox Series X Xbox Series S |
| Матеріал драйвера | Неодимовий магніт |
| Розмір драйвера | 50mm |
| Опір навушників | 32 ohm |
| Частотна характеристика навушників | 20 ~ 20000 Hz |
| Microphone Pick-up Pattern | Односпрямований |
| Чутливість мікрофона | -40 dB |
| Частотна характеристика мікрофона | 50 ~ 10000 Hz |
| Мікрофон із шумопоглинанням AI | Ні |
| Канал | Stereo Virtual 7.1(Windows sonic) |
| Вага | 294g |
| Колір | Gun metal |
| Кабель | Headset cable: 1.3m Splitter cable: 1.3m |
| Аксесуари | Quick start guideAudio/mic splitter cable |