В наявності
Навушники TUF Gaming H1 Wireless
Конфігурація / партномер:
90YH0391-B3UA00Гарантія
12 міс.3 999 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27
Радіоінтерфейс 2,4 ГГц за допомогою адаптера з роз’ємом USB-C, радіус дії — до 25 м
Динаміки ASUS Essence із герметичними акустичними
Віртуальне просторове звучання у форматі 7.1 (технологія Windows Sonic, програма Armoury Crate)
Аналоговий односпрямований мікрофон із сертифікацією Discord і TeamSpeak для комфортного спілкування під час гри
Мала маса (295 г) та зручне підвісне оголів’я
Час автономної роботи — до 15 годин
Підтримка різних пристроїв (ПК, Mac, PlayStation 5, Nintendo Switch, планшети, смартфони)
Технічні характеристики
| Тип продукту | Бездротова гарнітура |
| Сценарій використання | Геймінг |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Роз'єм | 2,4 ГГц USB-A USB-C |
| Платформи | PC MAC Nintendo Switch |
| Матеріал драйвера | Неодимовий магніт |
| Розмір драйвера | 40mm |
| Опір навушників | 60 Ohm |
| Частотна характеристика навушників | 20 Hz ~ 20kHz |
| Microphone Pick-up Pattern | Односпрямований |
| Чутливість мікрофона | -45 B |
| Частотна характеристика мікрофона | 100 Hz ~ 10kHz |
| Мікрофон із шумопоглинанням AI | Yes |
| Active Noise Cancellation | No |
| Канал | Stereo |
| Lighting | Робота в умовах низької освітленості |
| Aura | Ні |
| Battery | 15 hours |
| Foldablility | No |
| Вага | 295g |
| Carry bag/box | Так |
| Extra ear-cushion | No |
| Колір | Black |
| Кабель | USB-C charging cable: 1m |
| Аксесуари | Charging cable Quick start guide USB-C to USB 2.0 (Type-A) adapter |
| Note | Support PCs and PS4 via using included USB-C to USB 2.0 adapter**Support mobile phones are list in support list on support site |