В наявності
Навушники ROG Delta S Core
Конфігурація / партномер:
90YH03JC-B1UA00Гарантія
Немає даних5 099 ₴
Купити
Доставка
Кур’єром або до відділення Нової ПоштиСпособи оплати
Після підтвердження замовлення, наш оператор зв’яжеться з вами для уточнення способу оплати і доставки.
Контакти
Офіційний магазин ASUS:
Колл-центр
тел. 0 800 305 310, (044) 390 33 11
(Пн-Пт 09:00-19:00, Сб-Нд 10:00-18:00)
Офіційний сайт ASUS:
Служба підтримки користувачів компанії ASUS
тел. +38 (044) 545 77 27
50-мм динаміки ASUS Essence та ексклюзивні герметичні акустичні камери
Віртуальне просторове звучання у форматі 7.1 (технологія Windows Sonic)
Спрямований мікрофон із сертифікацією Discord і TeamSpeak для комфортного спілкування під час гри
Легка, ергономічна конструкція: маса лише 270 г і зручні D-подібні амбушури
Роз’єм 3,5 мм: підключення до різних пристроїв (ПК, Mac, PlayStation,, Nintendo Switch, Xbox та мобільні пристрої)
Технічні характеристики
| Тип продукту | Гарнітура 3.5 мм |
| Сценарій використання | Ігри |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Конектор | 3.5 мм |
| Підтримка платформи | PC MAC Nintendo Switch Xbox one Xbox Series X Xbox Series S |
| Матеріал драйвера | Неодимовий магніт |
| Розмір драйвера | 50 мм |
| Імпеданс навушників | 32 Ohm |
| Амплітудно-частотна характеристика навушників | 20 ~ 40000 Hz |
| Схема підбору мікрофона | Односпрямований |
| Чутливість мікрофона | -40 dB |
| Амплітудно-частотна характеристика мікрофона | 100 ~ 10000 Hz |
| Заглушення шуму мікрофона на основі ШІ | Ні |
| Активне заглушення шуму | Ні |
| Канал | Stereo Virtual 7.1(Windows sonic) |
| Aura Sync | Ні |
| Можливість скласти | Так |
| Вага | 270 g |
| Сумка/коробка | Ні |
| Додаткова подушечка для вуха | Так |
| Колір | Чорний (Black) |
| Кабель | 3.5mm cable: 1.5m;3.5mm audio/mic splitter cable: 1m |
| Аксесуари | Detachable microphoneUser guideROG Hybrid ear cushion3.5mm audio/mic splitter cable |
| Примітка | Virtual 7.1 surround sound supported by Windows Sonic |