Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX0811-M060N0
Модель:
B1403CVA-S65085

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
Intel Core i5-13420H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.47 кг
Батарея
63 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Всі характеристики
Докладніше
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0811-M060N0 |
| Назва моделі | B1403CVA-S65085 |
| BASE UNIT | VSNX0811-BUF014 |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Gentle Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Gentle Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Gentle Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 170/170 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 25/35 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 700:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ i5-13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, up to 4.6 GHz, 8 cores, 12 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD SSD Housing for storage expansion |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 55W Max: 90W *The indicated wattage is for demonstrating the system’s support capability as required by EU regulations. For optimal system performance, please use the standard-wattage adapter or higher. |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.45 x 21.44 x 1.97 ~ 1.97 cm (12.78" x 8.44" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.47 kg (3.24 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.25 kg (2.76 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor intergrated with Touchpad Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password HDD User Password Protection and Security Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace) Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS AI ExpertMeet (AI features need devices with 12GB RAM or more) |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. *MyASUS/McAfee don’t support in Pure OS/without OS/G sku/Win SE/Windows on ARM/Linux OS (ex. Endless, Kylin, Ubuntu) |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.5 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 FSC Mix REACH RoHS TCO Certified |
| Базова гарантія | 1Y Carry-In |
| Рекомендований гарантійний пакет / Послуга розширення та/або оновлення базової гарантії | *If you would like to know the details, please contact your sales teams. |
| Гарантія на батарею | Commercial NB B series Battery warranty follow system warranty, 4Y-5Y by WEP option. |
| Sustainable Material_Top cover(A part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) |
| Sustainable Material_Keyboard frame (C part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) |
| Sustainable Material_Bottom cover (D part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) |
| Sustainable Material_Battery | 30% PCR recycled plastic |
| Sustainable Material_Total PCR recycled plastic | 28% |
| Номер серії | 26486 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
B1403CVA-S65085
90NX0811-M060N0
Екран: 14" FHD
Процесор: Core i5-13420H
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.