Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX0711-M01V70
Модель:
B3404CMA-QN1548
В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" WQXGA 120 Гц
Процесор
Intel Core Ultra 5 125H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.45 кг
Батарея
63 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook B3 (B3404)
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook B3 (B3404) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B3 (B3404) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0711-M01V70 |
| Назва моделі | B3404CMA-QN1548 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387844731 |
| Штрихкод (США) | 197105844735 |
| WEEE | 0.967 |
| BASE UNIT | VSNX0711-BU20A4 |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 500nits |
| Роздільна здатність | WQXGA (2560 x 1600) 16:10 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | DCI-P3: 100% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 25/30 |
| Частота оновлення | 120Hz |
| Contrast (Typ) | 1500:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 84 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 125H 1.2 GHz (18MB Cache, up to 4.5 GHz, 14 Cores); Intel® AI Boost NPU |
| Neural processor | Intel® AI Boost NPU |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 2230 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD SSD Housing for storage expansion |
| Фронтальна камера | 720p HD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 31.37 x 22.68 x 1.99 ~ 1.99 cm (12.35" x 8.93" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.45 kg (3.20 lbs) // 63 WHrs battery |
| Вага (без батареї) | 1.21 kg (2.67 lbs) |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password HDD User Password Protection and Security Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace) Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. *MyASUS/McAfee don’t support in Pure OS/without OS/G sku/Win SE/Windows on ARM/Linux OS (ex. Endless, Kylin, Ubuntu) |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.1 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Gold Energy star 8.0 FSC Recycled REACH RoHS TCO Certified |
| Base Warranty | 1Y Carry-In |
| Recommended Warranty Package Part number//Extension and/or upgrade service from base warranty | *If you would like to know the details, please contact your sales teams. |
| Гарантія на батарею | Commercial NB B series Battery warranty follow system warranty, 4Y-5Y by WEP option. |
| Номер серії | 23960 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
B3404CVA-Q52666
90NX07D1-M030E0
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Core i7-1370P
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3404CVA-Q52666X
90NX07D1-M030D0
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Core i7-1370P
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B3404CMA-QN1548
90NX0711-M01V70
Екран: 14" WQXGA 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 125H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3404CMA-Q51547
90NX0711-M01V60
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Core Ultra 7 155H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3404CMA-QN0296X
90NX0711-M00B10
Екран: 14" WQXGA 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 155H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B3404CMA-QN0295X
90NX0711-M00B00
Екран: 14" WQXGA 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 125H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B3404CMA-Q50293X
90NX0711-M00AX0
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Core Ultra 7 155H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B3404CMA-QN0294
90NX0711-M00AZ0
Екран: 14" WQXGA 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 125H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3404CVF-Q50193
90NX06Z1-M00720
Екран: 14" WUXGA
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: GF RTX 2050
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.