Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX0821-M01WV0
Модель:
BM1503CDA-S71729
В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
AMD R7-7735HS
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
AMD 680M
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.83 кг
Батарея
63 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook BM1 (BM1503)
Ноутбук для бізнесу

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook BM1 (BM1503) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook BM1 (BM1503) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0821-M01WV0 |
| Назва моделі | BM1503CDA-S71729 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNX0821-BU2027 |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Gentle Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Gentle Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Gentle Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 25/30 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 700:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 7735HS Processor 3.2GHz (16MB Cache, up to 4.75 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ 680M |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Пам’ять DIMM | 32GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 32GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD *ASUS continually improves product parts. It is recommended that you install the M.2 SSD module under professional supervision, which may void your warranty. Please contact sales for any related questions. SSD Housing for storage expansion |
| Фронтальна камера | 720p HD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 55W Max: 65W *The indicated wattage is for demonstrating the system’s support capability as required by EU regulations. For optimal system performance, please use the standard-wattage adapter or higher. |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.95 x 23.22 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.15" x 9.14" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.83 kg (4.03 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.61 kg (3.55 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor intergrated with Touchpad Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) BIOS Booting User Password Protection BIOS Integrity Measurement Support BIOS Self Recovery BIOS setup user password CSME BIOS Redundancy Assistance Enhanced Password Strength HDD User Password Protection and Security Microsoft Security Level 2 Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace) Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS AI ExpertMeet (watermark only) |
| Reparability Index (for Belgium) | 9.4 |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.5 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Gold with Climate+ Energy star 8.0 FSC Recycled REACH RoHS TCO Certified |
| Базова гарантія | 1Y Carry-In |
| Рекомендований гарантійний пакет / Послуга розширення та/або оновлення базової гарантії | *If you would like to know the details, please contact your sales teams. |
| Гарантія на батарею | Commercial NB B series Battery warranty follow system warranty, 4Y-5Y by WEP option. |
| Верхня кришка з екологічно чистих матеріалів (A part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) |
| Рамка клавіатури з екологічно чистих матеріалів (C part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) |
| Нижня кришка з екологічно чистих матеріалів (D part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) |
| Батарея з екологічно чистих матеріалів | 30% PCR recycled plastic |
| Екологічно чистий матеріал – повністю перероблений пластик PCR | 29% |
| Номер серії | 26513 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
BM1503CDA-S71070
90NX0821-M015X0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: AMD 660M
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
BM1503CDA-S71729
90NX0821-M01WV0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7735HS
Відеокарта: AMD 680M
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
BM1503CDA-S71050
90NX0821-M01560
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
BM1503CDA-S71049
90NX0821-M01550
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
BM1503CDA-S71062
90NX0821-M015N0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7735HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
BM1503CDA-S71052
90NX0821-M01580
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R7-7735HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
BM1503CDA-S71004X
90NX0821-M013L0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.