Ноутбуки > Для бізнесу > Chromebook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX0631-M006M0
Модель:
CM1402CM2A-EK0168
В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
MediaTek Kompanio 520
Оперативна пам’ять
4 ГБ
Відеокарта
ARM Mali-G52 MC2
Накопичувач
64 ГБ eMMC
Операційна система
Chrome OS
Вага
1.45 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Chromebook CM1(CM1402)
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Chromebook CM1(CM1402) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 45 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Chromebook CM1(CM1402) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0631-M006M0 |
| Модель | CM1402CM2A-EK0168 |
| TTV | 2025-12-21 |
| End of Production | 2024-01-31 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| WEEE | |
| BASE UNIT | VSNX0631-BU3100 |
| Операційна система | Chrome (Education upgrade) |
| Office | N/A |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Gravity Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Gravity Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Gravity Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 220nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 90/65 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 10/20 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 500:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 77 % |
| IPS-level | TN |
| Процесор | MediaTek Kompanio 520(8186) 2.0 GHz(1M Cache, up to 2.0 GHz, 8 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | ARM Mali-G52 MC2 |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 4GB LPDDR4X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR4X 4GB |
| Накопичувач | 64G eMMC |
| Фронтальна камера | 720p HD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Батарея | 42WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 15V DC, 3A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.46 x 22.67 x 1.83 ~ 1.83 cm (12.78" x 8.93" x 0.72" ~ 0.72") |
| Вага (з батареєю) | 1.45 kg (3.20 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.27 kg (2.80 lbs) |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot™ Titan C Security Chip N/A |
| Антивірус | N/A |
| Функції MyASUS | N/A |
| Вбудовані програми | N/A |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. *MyASUS/McAfee don’t support in Pure OS/without OS/G sku/Win SE/Windows on ARM/Linux OS (ex. Endless, Kylin, Ubuntu) |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 5.7 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Silver Energy star 8.0 FSC Recycled REACH RoHS TCO 9.0 |
| Гарантія | 1Y CARRY-IN |
| Гарантія на батарею | Commercial NB Battery warranty follow system warranty. * BP series Battery warranty 4Y-5Y by WEP option * Chromebook series Battery warranty 2Y-5Y by WEP option |
| Номер серії | 21155 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
CM1402CM2A-NK0272
90NX0631-M00AF0
Екран: 14" FHD
Процесор: MediaTek Kompanio 520
Відеокарта: ARM Mali-G52 MC2
Пам’ять: 4 ГБ
Накопичувач: 64GB eMMC
ОС: Chrome OS
Колір: Сірий
CM1402CM2A-EK0168
90NX0631-M006M0
Екран: 14" FHD
Процесор: MediaTek Kompanio 520
Відеокарта: ARM Mali-G52 MC2
Пам’ять: 4 ГБ
Накопичувач: 64GB eMMC
ОС: Chrome OS
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.