Ноутбуки > Для бізнесу > Chromebook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX07P2-M00220
Модель:
CX3402CVA-PQ0063
В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
Intel Core 3 100U
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Intel
Накопичувач
256 ГБ UFS
Операційна система
Chrome OS
Вага
1.44 кг
Батарея
50 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Chromebook Plus CX34 (CX3402)
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Chromebook Plus CX34 (CX3402) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 45 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Chromebook Plus CX34 (CX3402) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX07P2-M00220 |
| Назва моделі | CX3402CVA-PQ0063 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387719107 |
| Штрихкод (США) | 197105719101 |
| WEEE | 1.12 |
| BASE UNIT | VSNX07P2-BU1010 |
| Операційна система | ChromeOS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Rocky Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Rocky Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 25/35 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 1200:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 80 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ 3 Processor 100U 1.2 GHz (10MB Cache, up to 4.7 GHz, 6 Cores) |
| Neural processor | Intel® AI Boost NPU |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 8GB LPDDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 8GB |
| Накопичувач | 256G UFS |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack N/A |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 15V DC, 3A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.64 x 21.43 x 1.87 ~ 1.87 cm (12.85" x 8.44" x 0.74" ~ 0.74") |
| Вага (з батареєю) | 1.44 kg (3.17 lbs) // 50 WHrs battery |
| Вага (без батареї) | 1.28 kg (2.82 lbs) |
| Безпека | N/A Titan C Security Chip N/A |
| Функції MyASUS | N/A |
| Вбудовані програми | N/A |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. *MyASUS/McAfee don’t support in Pure OS/without OS/G sku/Win SE/Windows on ARM/Linux OS (ex. Endless, Kylin, Ubuntu) |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.4 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 FSC Mix |
| Гарантія | 1Y CARRY-IN |
| Гарантія на батарею | Commercial NB Battery warranty follow system warranty. * BP series Battery warranty 4Y-5Y by WEP option * Chromebook series Battery warranty 2Y-5Y by WEP option |
| Номер серії | 21195 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
CX3402CVA-PQ0522
90NX07P2-M00KZ0
Екран: 14" FHD
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 256GB UFS
ОС: Chrome OS
Колір: Сірий
CX3402CVA-PQ0063
90NX07P2-M00220
Екран: 14" FHD
Процесор: Core 3 100U
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB UFS
ОС: Chrome OS
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.