Ноутбуки > Для творчості > ProArt
Для творчості
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB17X1-M000Y0
Модель:
HN7306EA-LX916W

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Сенсорний екран
Рюкзак
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
13.3" 3K OLED
Процесор
AMD AI MAX+ 395
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.39 кг
Батарея
73 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in Micro SD 4.0 card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ProArt PX13 (HN7306)
Ноутбук для творчості, легкий, тонкий, сенсорний екран
Застосунки: Photoshop, AutoCAD, After Effects та інші.

Різноманітні варіанти використання
Процесор
Процесор
Цей процесор відзначається відмінною швидкодією як в однопотокових, так і в багатопотокових навантаженнях. Імпорт і рендеринг відео у форматі 4K, перетворення голосових даних у текст, автоматичне кадрування й визначення точок редагування – NPU значно прискорює виконання всіх цих завдань в Adobe Premiere Pro. Розповідайте історії своїми відео, не хвилюючись про технічний бік питання!
Відеокарта
ProArt PX13 є сертифікованою платформою NVIDIA Studio, має новітню графічну підсистему, яка представлена відеокартою
Платформа NVIDIA RTX забезпечує апаратне прискорення кодування, створення візуальних ефектів, рендерингу, відтворення, відеомонтажу в режимі реального часу й тривимірного моделювання. ProArt PX13 розширить можливості творчості, знявши існуючі раніше технічні обмеження.
Холодний ноутбук для гарячих проєктів
Навіть коли ваша робота у розпалі, цей ноутбук залишається прохолодним і тихим. Технологія ProArt PX13 Ambient Cooling забезпечує максимальну продуктивність без зайвого шуму.
Пара вентиляторів ефективно виводять тепло через чотири групи вентиляційних отворів, а в ролі термоінтерфейсу на процесорі застосовується рідкий метал.
Рюкзак ProArt Backpack
* залежить від комплектації
Новий рюкзак ProArt Backpack має велике внутрішнє відділення, в якому можна розмістити ноутбук із діагоналлю до 16 дюймів разом зі смартфоном і периферійними пристроями.
Функціональні ремені збоку й знизу служать для кріплення таких предметів, як пляшки з водою, парасольки, штативи. Рюкзак виготовлений із стійкого до подряпин водовідштовхувального поліестеру 600D, що забезпечує надійний захист вмісту.
OLED-дисплей
Ноутбук ProArt PX13 (HN7306) з дисплеєм 3K OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED, ноутбук ProArt PX13 (HN7306) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ProArt PX13 (HN7306) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ProArt PX13 (HN7306) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB17X1-M000Y0 |
| Назва моделі | HN7306EA-LX916W |
| Штрихкод (Європа) | 4711636402149 |
| Штрихкод (США) | 199291402140 |
| Маркування WEEE | 1.13 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNB17X1-BU1000 |
| Маркетингова назва | ProArt PX13 |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Nano Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Nano Black |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Nano Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Розмір дисплея | 13.3-inch |
| Роздільна здатність | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 400nits |
| Пікова яскравість | 500nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Відображення гами | Yes |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Текстура поверхні дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 85% |
| Підтримка стилуса | With stylus support |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI MAX+ 395 Processor 3.0GHz (80MB Cache, up to 5.1GHz, 16 cores, 32 Threads); AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Нейронний процесор | AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 32GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 32GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard With Copilot key |
| Тачпад | Precision touchpad support DialPad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in Micro SD 4.0 card reader |
| XG Mobile supported | GC34 |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | Rectangle Conn, 200W AC Adapter, Output: 20V DC, 10A, 200W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal |
| Батарея | 73WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Вага (з батареєю) | 1.39 kg (3.06 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.13 kg (2.49 lbs) |
| Dimension (W x H x D) | 29.82 x 20.99 x 1.58 ~ 1.77 cm (11.74" x 8.26" x 0.62" ~ 0.70") |
| Вбудовані програми | CapCut MuseTree StoryCube MyASUS ProArt Creator Hub ScreenXpert GlideX |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | 6-Month GoPro Premium+ Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. |
| Пакет програм Microsoft Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Антивірус | N/A |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support BIOS Booting User Password Protection Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | 3-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | RoHS REACH |
| В комплекті | Backpack |
| Номер серії | 25395 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
HN7306EA-LX916W
90NB17X1-M000Y0
Екран: 13.3" 3K OLED
Процесор: AMD AI MAX+ 395
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
HN7306EA-LX025X
90NB17X1-M000W0
Екран: 13.3" 3K OLED
Процесор: AMD AI MAX+ 395
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 128 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.