Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB1851-M00150
Модель:
M1405NAQ-LY030

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" WUXGA
Процесор
AMD R5-150
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.6 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 14 (M1405)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 14 (M1405) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 68 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 14 (M1405) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1851-M00150 |
| Назва моделі | M1405NAQ-LY030 |
| Штрихкод (Європа) | 4711636402088 |
| Штрихкод (США) | 199291402089 |
| Маркування WEEE | 1.29 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNB1851-BU1011 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 14 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Indie Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Indie Black |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Indie Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| Модуль дисплея з LED-підсвіткою | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Текстура поверхні дисплея | Anti-glare display |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 86% |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 150 Processor 3.3GHz (18MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR5 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Dual-channel memory support requires at least one SO-DIMM module. |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 45W Max: 68W *The indicated wattage is for demonstrating the system’s support capability as required by EU regulations. For optimal system performance, please use the standard-wattage adapter or higher. |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Вага (з батареєю) | 1.60 kg (3.53 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.22 kg (2.69 lbs) |
| Dimension (W x H x D) | 31.71 x 22.20 x 1.99 ~ 1.99 cm (12.48" x 8.74" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update AI Noise Canceling |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | 3-Month GoPro Premium+ Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. |
| Безпека | McAfee® BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star RoHS REACH |
| Номер серії | 22440 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
M1405NAQ-LY031
90NB1852-M00160
Екран: 14" WUXGA
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1405NAQ-LY030
90NB1851-M00150
Екран: 14" WUXGA
Процесор: AMD R5-150
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Сергей
30.09.2024
Ноутбук был бы идеален, если бы не существенные минусы. Bios урезан до невозможности - нет возможности увеличить объём видеопамяти, по умолчанию 512 Мб, хорошо, хоть память работает на 3200 Мгц,но задержка в 104 нс немного расстраивает. Нет подсветки тачпада, в итоге цифровой блок бесполезен в темноте, хотя в обзорах подсветка есть. Мощный процессор и старый чипсет- B450, в итоге M2 NWME PCI-E 4.0 висит на шине PCI-E 2.0. Кстати М2 на QLC чипах. Корпус очень маркий, и собирает все отпечатки. Как итог - практически все игры идут в 20-25 fps, хотя процессор и графика Vega 7 имеет значительно больший потенциал, но из за урезанного биоса и старого чипсета - это печатная машинка.
Из плюсов: Корпус прочный. Есть возможность регулировки TDP через фирменное приложение MyAsus, хороший экран, с хорошими углами обзора, хоть и не IPS (но неестественными цветами).
Хотелось бы знать - отсутствие подсветки тачпада на этой модели предусмотрено, или это неисправность конкретно моего ноутбука?
Переваги: Подсветка клавиатуры, прочный корпус, хороший экран с хорошими углами обзора, возможность установить модуль памяти и SSD большего обьёма.
Недоліки: Нет подсветки тачпада(NumberPad 2),хотя в описании NumberPad 2 и в обзорах подсветка есть. Маркий корпус. Почти полное отсутствие настроек в Bios. Нет возможности увеличить обьём видеопамяти в Bios(максимум 512 Мб). Древний чипсет с PCI-E 2.0 на борту, на котором висит переферия - М2 и Wi Fi.
Конфігурація: 90NB10S1-M007P0