Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB16E2-M000P0
Модель:
M3407HA-LY018

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" WUXGA
Процесор
AMD R5-220
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.4 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook S14 (M3407)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S14 (M3407) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S14 (M3407) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB16E2-M000P0 |
| Назва моделі | M3407HA-LY018 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387980378 |
| Штрихкод (США) | 197105980372 |
| WEEE | 0.88 |
| BASE UNIT | VSNB16E2-BU1030 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook S14 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87% |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 220 Processor 3.2GHz (22MB Cache, up to 4.9GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR5 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB DDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 45W Max: 65W |
| Батарея | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 31.52 x 22.34 x 1.59 ~ 1.79 cm (12.41" x 8.80" x 0.63" ~ 0.70") |
| Вага (з батареєю) | 1.40 kg (3.09 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.15 kg (2.54 lbs) |
| Безпека | McAfee® BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | CapCut MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2025. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Номер серії | 30726 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
M3407KA-SF070
90NB16P1-M003H0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: AMD AI 5 330
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
42 999 ₴M3407HA-SF099
90NB16E1-M006Z0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: AMD R5-220
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
36 599 ₴M3407KA-SF071
90NB16P2-M003J0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: AMD AI 5 330
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M3407HA-SF079
90NB16E2-M00700
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: AMD R5-220
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M3407HA-LY018
90NB16E2-M000P0
Екран: 14" WUXGA
Процесор: AMD R5-220
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M3407HA-LY017
90NB16E1-M000N0
Екран: 14" WUXGA
Процесор: AMD R5-220
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.