Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Новинка
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX0881-M03870
Модель:
P1503CVA-S72300X

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core 5 210H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Pro
Вага
1.65 кг
Батарея
50 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook P1 (P1503)
Ноутбук для бізнесу

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook P1 (P1503) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook P1 (P1503) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0881-M03870 |
| Назва моделі | P1503CVA-S72300X |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNX0881-BU20C3 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Пакет програм Microsoft Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Misty Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Misty Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Misty Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 170/170 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 20/25 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 800:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ 5 Processor 210H 2.2 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 8 Cores, 12 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD SSD Housing for storage expansion |
| Фронтальна камера | 720p HD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4, up to 3840x2160p/30Hz 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 55W Max: 90W *The indicated wattage is for demonstrating the system’s support capability as required by EU regulations. For optimal system performance, please use the standard-wattage adapter or higher. |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.95 x 23.22 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.15" x 9.14" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.65 kg (3.64 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.46 kg (3.22 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor intergrated with Touchpad Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password HDD User Password Protection and Security Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace) Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Антивірус | McAfee® 1 year |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| MyExpert Features | N/A |
| Вбудовані програми | AI ExpertMeet (AI features need devices with 12GB RAM or more) MyASUS |
| Reparability Index (for Belgium) | 9.2 |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.3 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Gold with Climate+ Energy star 8.0 FSC Recycled REACH RoHS TCO Certified |
| Базова гарантія | 1Y Carry-In |
| Рекомендований гарантійний пакет / Послуга розширення та/або оновлення базової гарантії | *If you would like to know the details, please contact your sales teams. |
| Гарантія на батарею | Commercial NB P series Battery warranty follow system warranty. |
| Верхня кришка з екологічно чистих матеріалів (A part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) |
| Рамка клавіатури з екологічно чистих матеріалів (C part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) |
| Нижня кришка з екологічно чистих матеріалів (D part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) |
| Батарея з екологічно чистих матеріалів | 30% PCR recycled plastic |
| Екологічно чистий матеріал – повністю перероблений пластик PCR | 26.1% |
| Номер серії | 26527 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
P1503CVA-S72821
90NX0881-M037R0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core 5 210H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
P1503CVA-S72300X
90NX0881-M03870
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core 5 210H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сірий
P1503CVA-S71960
90NX0881-M02750
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core 5 210H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
P1503CVA-S72573W
90NX0881-M02Y00
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core 3 100U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
P1503CVA-S71961W
90NX0881-M02760
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core 5 210H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.