Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX0861-M00K30
Модель:
P5405CSA-NZ0434X


В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Чохол
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" WQXGA 144 Гц
Процесор
Intel Core 7 258V
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
Intel Arc 140V
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Pro
Вага
1.29 кг
Батарея
63 Вт·год
Гарантія
36 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 1x 3.5mm Combo Audio Jack N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook P5 (P5405)
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook P5 (P5405) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook P5 (P5405) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0861-M00K30 |
| Назва моделі | P5405CSA-NZ0434X |
| BASE UNIT | VSNX0861-BU1000 |
| Операційна система | Windows 11 Pro - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Misty Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Misty Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Misty Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 400nits |
| Роздільна здатність | WQXGA (2560 x 1600) 16:10 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | sRGB: 100% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 25/30 |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Contrast (Typ) | 1200:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 90 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ 7 Processor 258V 32GB 1.8 GHz (12MB Cache, up to 4.8 GHz, 8 cores, 8 Threads); Intel® AI Boost NPU up to 47 TOPS |
| Neural processor | Intel® AI Boost NPU |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Arc™ 140V GPU |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 32GB LPDDR5X Memory on Package |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 32GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Кеш SSD | 6GB |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 1x 3.5mm Combo Audio Jack N/A |
| Аудіо | Dolby Atmos Smart Amp Technology Built-in array microphone |
| Батарея | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 31.20 x 22.32 x 1.64 ~ 1.65 cm (12.28" x 8.79" x 0.65" ~ 0.65") |
| Вага (з батареєю) | 1.29 kg (2.84 lbs) // 63 WHrs battery |
| Вага (без батареї) | 1.06 kg (2.34 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key IR webcam with Windows Hello support Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) Trusted Platform Module (TPM) N/A |
| Антивірус | McAfee® LiveSafe™ 1 year |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. *MyASUS/McAfee don’t support in Pure OS/without OS/G sku/Win SE/Windows on ARM/Linux OS (ex. Endless, Kylin, Ubuntu) |
| В комплекті | Sleeve |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.8 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | N/A |
| Гарантія | 3Y CARRY-IN |
| Номер серії | 26480 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
P5405CSA-NZ1058X
90NX0861-M01E50
Екран: 14" WQXGA 144Hz
Процесор: Core Ultra 7 258V
Відеокарта: Intel Arc 140V
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сірий
P5405CSA-NZ0574
90NX0861-M015J0
Екран: 14" WQXGA 144Hz
Процесор: Core Ultra 5 226V
Відеокарта: Intel Arc 130V
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
P5405CSA-NZ0434
90NX0861-M00XF0
Екран: 14" WQXGA 144Hz
Процесор: Core Ultra 7 258V
Відеокарта: Intel Arc 140V
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
P5405CSA-NZ0434X
90NX0861-M00K30
Екран: 14" WQXGA 144Hz
Процесор: Core 7 258V
Відеокарта: Intel Arc 140V
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сірий
P5405CSA-NZ0574X
90NX0861-M00RY0
Екран: 14" WQXGA 144Hz
Процесор: Core Ultra 5 226V
Відеокарта: Intel Arc 130V
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.