Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Новинка
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX0981-M00A80
Модель:
PM3606CKA-PL0294
В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" WQXGA 144 Гц
Процесор
AMD RyzenAI 7 350
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
AMD 860M
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.87 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook P3 (PM3606)
Ноутбук для бізнесу

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook P3 (PM3606) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 90 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook P3 (PM3606) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0981-M00A80 |
| Назва моделі | PM3606CKA-PL0294 |
| Маркування WEEE | 1.61 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNX0981-BU1410 |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Misty Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Misty Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Misty Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 400nits |
| Роздільна здатність | WQXGA (2560 x 1600) 16:10 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | sRGB: 100% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 20/25 |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Contrast (Typ) | 1500:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 88 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | AMD Ryzen™AI 7 350 Processor 2.0GHz (16MB Cache, up to 5.0 GHz, 8 cores);NPU 50 TOPs |
| Neural processor | AMD Ryzen™ AI over 40 TOPs |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ 860M |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Пам’ять DIMM | 32GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 32GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Аудіо | Audio by Dirac Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 90W AC Adapter, Output: 20V DC, 4.5A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 80W Max: 90W *The indicated wattage is for demonstrating the system’s support capability as required by EU regulations. For optimal system performance, please use the standard-wattage adapter or higher. |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.84 x 25.35 x 1.79 ~ 1.80 cm (14.11" x 9.98" x 0.70" ~ 0.71") |
| Вага (з батареєю) | 1.87 kg (4.12 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.61 kg (3.55 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) BIOS Integrity Measurement Support BIOS Self Recovery Microsoft Secured-core PC Microsoft Security Level 3 Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace) Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS AI ExpertMeet (watermark only) |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU._x000D_ *MyASUS/McAfee don’t support in Pure OS/without OS/G sku/Win SE/Windows on ARM/Linux OS (ex. Endless, Kylin, Ubuntu) |
| Reparability Index (for Belgium) | 9.5 |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.9 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | FSC Recycled |
| Базова гарантія | 1Y Carry-In |
| Рекомендований гарантійний пакет / Послуга розширення та/або оновлення базової гарантії | *If you would like to know the details, please contact your sales teams. |
| Гарантія на батарею | Commercial NB P series Battery warranty follow system warranty. |
| Верхня кришка з екологічно чистих матеріалів (A part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) 30% PIR recycled aluminum |
| Рамка клавіатури з екологічно чистих матеріалів (C part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) 30% PIR recycled aluminum |
| Нижня кришка з екологічно чистих матеріалів (D part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) 30% PIR recycled aluminum |
| Клавіатура з екологічно чистих матеріалів | 50% PCR recycled plastic cap 50% PIR recycled aluminum bracket |
| Динаміки з екологічно чистих матеріалів | 45% PCR + 5% OBP PCR recycled plastic enclosure |
| Екологічно чистий матеріал – повністю перероблений пластик PCR | 22% |
| Номер серії | 31166 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
PM3606CKA-PL0294
90NX0981-M00A80
Екран: 16" WQXGA 144Hz
Процесор: AMD RyzenAI 7 350
Відеокарта: AMD 860M
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.