Ноутбуки > Для роботи і навчання > Zenbook
Новинка
91 999 грн₴
В наявності
Конфігурація / партномер:
90NB1711-M00390
Модель:
UX3407NA-QD023W

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Чохол
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" WUXGA OLED
Процесор
Snapdragon X2 Elite
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
Qualcomm Adreno
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
0.99 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Zenbook A14 (UX3407)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Новий мінімалістичний дизайн, що поєднує в собі гармонійні кольори та екологічні матеріали, випромінює елегантність. Кришка ноутбука, рамка клавіатури та основа ноутбука виготовлені з Ceraluminum, нашого унікального зносостійкого матеріалу, на якому не залишаються подряпини й забруднення.
Надлегкий ноутбук
Zenbook A14 створено надзвичайно легким, тож ви зможете брати із собою в поїздку ще більше важливих речей. Цей пристрій виготовлено з ретельно відібраних легких матеріалів, які забезпечують міцність, продуктивність і тривалий час автономної роботи.
Працює ще довше
До 32 годин* безперервного відтворення відео в автономному режимі – цей ноутбук ідеально підходить для тривалих авіаперельотів, мандрівок і перегляду фільмів без підзаряджання.
Інтуїтивний помічник
Вбудовані функції штучного інтелекту та інтуїтивні рішення, реалізовані в ноутбуку, допоможуть вам завжди бути на зв’язку, знаходити потрібні дані й досягати цілей ще простіше.
OLED-дисплей
Ноутбук Zenbook A14 (UX3407) з дисплеєм WUXGA OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею WUXGA OLED, ноутбук Zenbook A14 (UX3407) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Zenbook A14 (UX3407) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 100 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook A14 (UX3407) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1711-M00390 |
| Назва моделі | UX3407NA-QD023W |
| Штрихкод (Європа) | 4711636441285 |
| Штрихкод (США) | 199291441286 |
| Маркування WEEE | 0.75 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNB1711-BU2000 |
| Маркетингова назва | ASUS Zenbook A14 |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Матеріал покриття кришки | Mg-Al |
| Колір кришки | Zabriskie Beige |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір верхньої частини корпусу | Zabriskie Beige |
| Колір клавіатури | Dark Beige |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір нижньої частини корпусу | Zabriskie Beige |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio |
| Модуль дисплея з LED-підсвіткою | LED Backlit |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 400nits |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Текстура поверхні дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 90% |
| Процесор | Snapdragon® X2 Elite (18-core) X2E88100 (53MB Cache, Multi-core max up to 4.0GHz, 18 cores, 18 Threads); Qualcomm® Hexagon™ NPU up to 80TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Нейронний процесор | Qualcomm® Hexagon™ NPU up to 80TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 32GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 32GB |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 6.0 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 100W Ultra mini AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal TYPE-C Cable: 240W |
| Батарея | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Вага (з батареєю) | 0.99 kg (2.18 lbs) |
| Вага (без батареї) | 0.75 kg (1.65 lbs) |
| Dimension (W x H x D) | 31.07 x 21.39 x 1.34 ~ 1.59 cm (12.23" x 8.42" x 0.53" ~ 0.63") |
| Вбудовані програми | StoryCube MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling AdaptiveLock |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | 3-Month GoPro Premium+ Subscription |
| Пакет програм Microsoft Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Антивірус | N/A |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 RoHS REACH |
| В комплекті | Sleeve |
| Номер серії | 30811 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
UX3407NA-QD023W
90NB1711-M00390
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: Snapdragon X2 Elite
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Бежевий
91 999 ₴UX3407QA-QD202W
90NB1501-M00F90
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Бежевий
UX3407QA-QD305W
90NB1501-M00F30
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Бежевий
UX3407RA-QD010W
90NB16G2-M000S0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: Snapdragon X Elite X1E 78 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
UX3407RA-QD906W
90NB16G1-M000R0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: Snapdragon X Elite X1E 78 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Бежевий
UX3407QA-QD002W
90NB1502-M00FA0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
UX3407QA-QD306W
90NB1502-M00F40
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: Snapdragon X X1 26 100
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.