Ноутбуки > Для роботи і навчання > Zenbook
99 999 грн₴
В наявності
Конфігурація / партномер:
90NB17W1-M000M0
Модель:
UX3607OA-SQ013W

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Чохол
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" 3K OLED 120 Гц
Процесор
Snapdragon X2 Elite Extreme
Оперативна пам’ять
48 ГБ
Відеокарта
Qualcomm Adreno
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.2 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack SD 4.0 card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Zenbook A16 (UX3607)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Надзвичайно легкий і потужний
Найлегший 16-дюймовий Zenbook. Його вага – всього 1,2 кг і такої легкості вдалося досягти завдяки використанню ексклюзивного матеріалу ASUS Ceraluminum для кришки, рамки та нижньої частини корпусу.
Екстремальна швидкість
Новітній 18-ядерний процесор Snapdragon X2 Elite Extreme з NPU продуктивністю 80 TOPS – без зусиль впорається з багатозадачністю та серйозними навантаженнями.
Енергія на цілий день
Понад 21 години автономної роботи – навіть із 16-дюймовим OLED-дисплеєм формату 3K. Забудьте про хвилювання щодо рівня заряду й працюйте без перебоїв. Фірмова технологія ASUS підтримує до 1200 циклів заряджання акумулятора (замість 1000), гарантуючи довговічність і надійність пристрою.
Технологія швидкого заряджання: 50% за 30 хвилин.
OLED-дисплей
Ноутбук Zenbook A16 (UX3607) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Zenbook A16 (UX3607) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Zenbook A16 (UX3607) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook A16 (UX3607) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB17W1-M000M0 |
| Назва моделі | UX3607OA-SQ013W |
| Штрихкод (Європа) | 4711636447485 |
| Штрихкод (США) | 199291447486 |
| Маркування WEEE | 1.067 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNB17W1-BU1000 |
| Маркетингова назва | ASUS Zenbook A16 |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Матеріал покриття кришки | Mg-Al |
| Колір кришки | Zabriskie Beige |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір верхньої частини корпусу | Zabriskie Beige |
| Колір клавіатури | Dark Beige |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір нижньої частини корпусу | Zabriskie Beige |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio |
| Модуль дисплея з LED-підсвіткою | LED Backlit |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 120Hz refresh rate |
| Яскравість | 500nits |
| Пікова яскравість | 1100nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 1000 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Текстура поверхні дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 90% |
| Процесор | Snapdragon® X2 Elite Extreme X2E94100 48GB(53MB Cache, Single-core Boost Fequency 4.7GHz, Multi-core max up to 4.4GHz, 18 Cores, 18 Threads, Memory Bandwith 228GB/s); Qualcomm® Hexagon™ NPU up to 80TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Нейронний процесор | Qualcomm® Hexagon™ NPU up to 80TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 48GB LPDDR5X Memory on Package |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 48GB |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack SD 4.0 card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 130W AC Adapter, Output: 20V DC, 6.5A, 130W, Input:100~240V AC, 50/60Hz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 45W Max: 130W |
| Батарея | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Вага (з батареєю) | 1.20 kg (2.65 lbs) |
| Вага (без батареї) | 0.95 kg (2.09 lbs) |
| Dimension (W x H x D) | 35.35 x 24.24 x 1.38 ~ 1.65 cm (13.92" x 9.54" x 0.54" ~ 0.65") |
| Вбудовані програми | ASUS Recovery StoryCube MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling AdaptiveLock |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | N/A |
| Пакет програм Microsoft Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Антивірус | N/A |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | RoHS REACH |
| В комплекті | Sleeve |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.7 |
| Номер серії | 33489 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
UX3607OA-SQ013W
90NB17W1-M000M0
Екран: 16" 3K OLED 120Hz
Процесор: Snapdragon X2 Elite Extreme
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 48 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Бежевий
99 999 ₴UX3607OA-SQ015W
90NB17W1-M000L0
Екран: 16" 3K OLED 120Hz
Процесор: Snapdragon X2 Elite Extreme
Відеокарта: Qualcomm Adreno
Пам’ять: 48 ГБ
Накопичувач: 2TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Бежевий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.