Ноутбуки > Для роботи і навчання > Zenbook S
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB16Q2-M00810
Модель:
UX5406AA-SW078W

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Чохол
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" 3K OLED 120 Гц
Процесор
Intel Core Ultra 9 386H
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
Intel
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.2 кг
Батарея
77 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Zenbook S 14 (UX5406)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Чудове зображення на дисплеї Тонкий і легкий
Повністю металевий корпус Zenbook S 14 виготовлено шляхом використання технології лиття під тиском і фрезерування на верстаті з ЧПК. Витончений, легкий і міцний – він гарантує безкомпромісну мобільність. Zenbook S 14 стане надійним вашим надійним помічником у будь-якій подорожі!
Швидкий і тихий
Zenbook S 14 вирізняється тихою та ефективною системою охолодження, яка легко підлаштовується під будь-яке завдання. Вона складається з двох вентиляторів, ультратонкої випарної камери та панелей ґратчастої форми, що забезпечує оптимальний показник TDP у 28 Вт без переходу в режим тротлінгу навіть за високих навантажень, а також тиху роботу з рівнем шуму до 25 дБ під час виконання легких завдань.
Високотехнологічний матеріал
Відкрийте для себе Ceraluminum – високотехнологічний матеріал, що на дотик нагадує кераміку, який використовується зокрема в аерокосмічній галузі й під час виробництва годинників преміумкласу. Компанія ASUS першою в галузі впровадила у своїх ноутбуках цей інноваційний матеріал, що забезпечує безпрецедентну міцність і легко протистоїть зношуванню. Ceraluminum не просто довговічний, він є символом витривалості й індивідуальності. Легкий і гладкий, з виразним кольором, теплий дотик, він запрошує вас у незабутню мандрівку.
OLED-дисплей
Ноутбук Zenbook S 14 (UX5406) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Zenbook S 14 (UX5406) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Zenbook S 14 (UX5406) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 68 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook S 14 (UX5406) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB16Q2-M00810 |
| Назва моделі | UX5406AA-SW078W |
| Штрихкод (Європа) | 4711636398251 |
| Штрихкод (США) | 199291398252 |
| Маркування WEEE | 1 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNB16Q2-BU3000 |
| Маркетингова назва | ASUS Zenbook S 14 |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Scandinavian White |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Scandinavian White |
| Колір клавіатури | White |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Scandinavian White |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 120Hz refresh rate |
| Яскравість | 500nits |
| Пікова яскравість | 1100nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Відображення гами | Yes |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 1000 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Текстура поверхні дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 90% |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 9 Processor 386H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 4.9 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel® NPU up to 50TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Graphics |
| Нейронний процесор | Intel® NPU up to 50TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 32GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 32GB |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 6.0 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 68W Ultra mini AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal, TYPE-C Cable: 240W |
| Батарея | 77WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Вага (з батареєю) | 1.20 kg (2.65 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.00 kg (2.20 lbs) |
| Dimension (W x H x D) | 31.03 x 21.47 x 1.19 ~ 1.29 cm (12.22" x 8.45" x 0.47" ~ 0.51") |
| Вбудовані програми | StoryCube MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | 3-Month GoPro Premium+ Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. |
| Пакет програм Microsoft Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Антивірус | N/A |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star RoHS REACH |
| В комплекті | Sleeve |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.4 |
| Номер серії | 25385 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
UX5406AA-SW078W
90NB16Q2-M00810
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 9 386H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Білий
UX5406SA-PV032W
90NB14F2-M00190
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 226V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Білий
UX5406SA-PV031W
90NB14F1-M00180
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 226V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
UX5406SA-PV037W
90NB14F2-M001B0
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 226V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Білий
UX5406SA-PV036W
90NB14F1-M001A0
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 226V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
UX5406SA-PV030W
90NB14F2-M00170
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 258V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Білий
UX5406SA-PV029W
90NB14F1-M00160
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 258V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
UX5406SA-PV035X
90NB14F2-M00150
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 258V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Білий
UX5406SA-PV034X
90NB14F1-M00140
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 258V
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Andrew
24.10.2024
Добрий день!
чи є в лінійці Zenbook s 14 модель з сенсорним екраном, та чи буде така модель продаватися в Україні?
Дякую за відповідь!
Переваги: Дуже легка, витончена та якісно виконана модель.
Конфігурація: 90NB14F2-M00150
Представник компанії ASUS
25.10.2024
Andrew, саме 14-дюймових ноутбуків Zenbook S з сенсорним екраном, наразі немає.
За посиланням ви можете подивитися всі ноутбуки ASUS серії Zenbook з сенсорним дисплеєм.