Ноутбуки > Для роботи і навчання > Zenbook DUO
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB16V1-M00A50
Модель:
UX8407AA-SN159W

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Сенсорний екран
Чохол
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" 3K OLED 144 Гц
Процесор
Intel Core Ultra X9 388H
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
Intel Arc
Накопичувач
2 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
1.65 кг
Батарея
99 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 FRL
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Zenbook DUO (UX8407)
Ноутбук для роботи і навчання, сенсорний екран
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Подвійний екран у витонченому корпусі
Найкомпактніший Zenbook DUO із новим прихованим шарніром і майже 20-дюймовим екраном. Ідеальний вибір для мобільних професіоналів, які очікують найвищої якості зображення: два 14-дюймових сенсорних OLED-дисплеї ASUS Lumina Pro з роздільною здатністю 3K, частотою оновлення 144 Гц і яскравістю 1000 кд/м². Чітке зображення без відблисків на відкритому повітрі.
Максимальна потужність і енергоефективність
Легка мобільна студія для максимальної продуктивності завдяки процесору Intel Core Ultra X9 Series 3 і дискретній графіці, що відкриває виняткові можливості для роботи з ШІ, рендерингу та ігор у мобільних умовах.Різноманітні варіанти використання
Унікальна двоекранна конструкція DUO легко перетворює його на настільний комп’ютер з великим екраном, навіть у дорозі. Використовуйте різні режими роботи відповідно до своїх потреб, а інтуїтивне програмне забезпечення робить роботу з двома дисплеями максимально комфортною.
Система з двома акумуляторами
Відчуйте справжню мобільність завдяки унікальній системі з двома акумуляторами сукуною ємністю 99 Вт·год.
Акумулятори розташовані так, щоб ідеально збалансувати пристрій і забезпечити неперевершену автономність на цілий день.
OLED-дисплей
Ноутбук Zenbook DUO (UX8407) з дисплеєм 3K OLED 144 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 144 Гц, ноутбук Zenbook DUO (UX8407) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Zenbook DUO (UX8407) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 100 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook DUO (UX8407) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB16V1-M00A50 |
| Назва моделі | UX8407AA-SN159W |
| Штрихкод (Європа) | 4711636477383 |
| Штрихкод (США) | 199291477384 |
| Маркування WEEE | 1.06 |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNB16V1-BU1000 |
| Маркетингова назва | ASUS Zenbook Duo |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Матеріал покриття кришки | Mg-Al |
| Колір кришки | Moher Gray |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір верхньої частини корпусу | Moher Gray |
| Колір клавіатури | Moher Gray |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір нижньої частини корпусу | Moher Gray |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 144Hz refresh rate |
| Яскравість | 500nits |
| Пікова яскравість | 1000nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Відображення гами | Yes |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 1000 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Текстура поверхні дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Співвідношення екрану до корпусу | 93% |
| Підтримка стилуса | With stylus support |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra X9 Processor 388H 2.1 GHz (18MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel® NPU up to 50TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® Arc™ Graphics |
| Нейронний процесор | Intel® NPU up to 50TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 32GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 32GB |
| Накопичувач | 2TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Soft Keyboard |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 FRL |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Живлення | TYPE-C, 100W Ultra mini AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal TYPE-C Cable: 240W |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 45W Max: 100W |
| Батарея | 99WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Вага (з батареєю) | 1.65 kg (3.64 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.31 kg (2.89 lbs) |
| Dimension (W x H x D) | 31.01 x 20.86 x 1.96 ~ 2.34 cm (12.21" x 8.21" x 0.77" ~ 0.92") |
| Dimension for Keyboard | 30.63 x 20.37 x 0.51 ~ 0.53 cm (12.06" x 8.02" x 0.20" ~ 0.21") |
| Вбудовані програми | ASUS Recovery MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | 3-Month GoPro Premium+ Subscription |
| Пакет програм Microsoft Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Антивірус | N/A |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star RoHS |
| В комплекті | Sleeve |
| Номер серії | 33493 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
UX8407AA-SN159W
90NB16V1-M00A50
Екран: 14" 3K OLED 144Hz
Процесор: Core Ultra X9 388H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 2TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сірий
UX8407AA-SN215X
90NB16V1-M00A30
Екран: 14" 3K OLED 144Hz
Процесор: Core Ultra X9 388H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 2TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.